Member of 1Partner International
1Partner logo
www.1partner.ee
Commercial premises For sale

Juhkentali tn 14, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

https://www.1partner.ee/en/289994651675159200
Copy link
190 000 €
3 220.34 €/m2
Area
59 m2
Transaction
For sale
Cadaster number
78401:116:1200
Floors
5
Floor
1
Condition
New building
Plot size
1626 m²
Location
Harjumaa, Kesklinn

SINU LINN. SINU ÄRI.

KALEVI MAJA, JUHKENTALI 14

Müüme kaubandus- ja teeninduspindasid Südalinna serval.

Juhkentali 14 kinnistule on kavandatud 5-korruseline hoone. Esimesele korrusele ehitatakse äripinnad (3 esinduslikku kõrgete lagedega kaubanduspinda ning 2 bürood, mida on võimalik kasutada ka nt külaliskorterina) ja ülejäänud korrustele korterid. Käesolev kaubanduspind on keskmise suurusega kolmest olemasolevast ja sellel on väiksem kaarekujuline tagaruum, lagede kõrgus on lausa 3,5 m. Laed ja torustik värvitakse, põranda all on põrandaküte. Igal boksil on individuaalne jahutusega ventseadeldis. Siseviimistluse stiilide ning materjalidega tutvu palun lisatud pildil.

ASUKOHT JA HOONE VISUAAL

Asudes sisuliselt Kalevi Spordihalli esisel platsil, on hoone planeeritud arhitektuurselt silmapaistava nurgahoonena. Korvpallisaali kaarkatuse kontekst on see, mis on ajendanud kaare motiivi kasutama ka Juhkentali 14 hoonel. Maja välisfassaad on kaetud krohvisüsteemis tellisemotiiviga, mida ilmestavad tugevad visuaalselt efektsed kaaremotiivid. Maja all soklikorrusel paiknevad parkimiskohad kortermaja elanikele. Parkimise katusepealne ja hoov on kaetud muruga, ligipääsud asfalteeritud. Kõnnitee laius maja ees kuni 5 m, seetõttu ideaalne ka kauba laadimiseks või muul teenindusautol peatumiseks, kedagi segamata. Projekteerijaks on laitmatu referentsiga Kauss Arhitektuur.

KONSTRUKTSIOONID

Äripindadega kortermaja rajatakse vaiadele. Hoone ehitatakse sokli ja esimestel korrustel monoliitbetoonist ning järgnevatel korrustel täisbetoneeritud betoonkividega. Välisseinad soojustatakse vahtpolüstüreeniga. Vahe- ja katuslaed on õõnespaneelidest, mis värvitakse. Korruse kandvale vahelaele paigaldatakse mürasummutuskiht ja valatakse betoonist aluspõrand.

ENERGIA

Hoone on projekteeritud A-klassi. Energiasäästlikud tehnosüsteemid aitavad kaasa energiatõhususele ja ideaalse sisekliima loomisele. Katusel on päikesepaneelid, mis aitavad energiakulusid kontrolli all hoida. Hoone kõikedes ruumides on põrandaküte, mis tagab efektiivsema kütmise. Hoone ventilatsioon on soojatagastusega. Hoone küttetemperatuuri reguleerib hoone tehnilises ruumis asuv kaugküttesõlm. Ruumides on vesipõrandaküte, mis on reguleeritav seinatermostaatidega. Küttekontuurid ja termostaadid on ruumipõhised.

BOONUSED

Kõik on käe-jala juures ja klientidel on mugav Sinu ärile ligi pääseda. Lennule jõuad vajadusel 5-minutise sõiduga. Siin tuksub aktiivse ning toimeka inimese süda ja hing. Siit on kõikjale hea minna. Ja alati veelgi parem tagasi tulla. Kalevi Maja näol on tegemist kõige soodsama hinnaga kvaliteetse uusarendusega Tallinna südames. Siin ei pea Sa maksma üle, et saada ideaalses asukohas suurepärase äripinna päris endale - vabaned lõpututest kurnavatest üürilepingutest või alustad täitsa uue äriga kohe oma isiklikul pinnal. Kaubanduspindade pakkumishind ei sisalda käibemaksu.

VÕIMALUS PAIGALDADA VALGUSREKLAAM!

Tootlus investorile: 6%. Helista: 51 25 439 või kirjuta: laura.lesment@1partner.ee!

MÜÜGITINGIMUSED

1. Ostja ja Müüja vahel sõlmitakse soovi korral kuni kolmeks kuuks broneerimisleping. Broneerimislepingu sõlmimisel tasub Ostja broneerimistasu summas 5000 EUR.

2. Peale broneerimislepingu sõlmimist sõlmivad ostja ja müüja notariaalse võlaõigusliku lepingu ja ostja tasub 15% kogu ostetava vara maksumusest. Ostjale tagastatakse broneerimistasu. Ostja tasub võlaõigusliku lepingu sõlmimisel notaritasu ja riigilõivu täies mahus.

3. Maja ja ostetava pinna valmimisel sõlmitakse asjaõigusleping ning antakse valdus ja omand üle ostjale. Ostja tasub enne tehingu toimumist notari deposiitkontole 85% ehk ülejäänud osa ostetava vara maksumusest. Juhul, kui ostja soetab pinna pangalaenuga, on võimalik pangalaenu summa suuruses ostusumma tasumine panga poolt peale asjaõiguslepingu sõlmimist. Vara omandamise hetkel kustutab müüja kõik kortermaja arendamiseks võetud laenud ja hüpoteegid ostetavalt ühikult.

HINNA SISSE KUULUB:

– Veevarustuse ning kanalisatsiooni liitumistasud.
– Liitumine kaugküttevõrguga.
– Varustus vastavalt ehitusmaterjalide ja seadmete iseloomustusele.
– Siseviimistlus vastavalt arendaja poolt pakutud ja ostja valitud paketile.

HINNA SISSE EI KUULU:

– Kinnistu ostu-müügilepingutega sõlmimisega seotud notaritasud, võimalikud hüpoteegi seadmise notaritasud, kinnistamisel makstavad riigilõivud.
– Kõne-, andmeside ja kaabeltelevisiooniga liitumistasu.
– Parkimiskoht.
– Panipaik.
– Täiendavad lisatööd, mis erinevad pakutavast standardist (nt lisaseinte ehitamine vms).
– Valgustid (v.a. vannitoas ja tualettruumis).
– Valveteenus.
– Käibemaks.

PALUN HELISTA VÕI KIRJUTA JA KÜSI LISA!Palun helista küsi lisa!

Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel.
Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Reklaam internetis ja ajalehtedes.

1Partner on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest, mille põhiteenused on:
- vahendamine
- hindamine
- haldamine
- ehitamine
- arendamine
- investeeringute juhtimine

Kogu teave meie pakkumiste ja teenuste kohta: 1partner.ee
Interested in this property? Contact our agent —
Photo of Helena-Laura Lesment
Interested in this property? Contact our agent —
Helena-Laura Lesment
Communication:
eesti / in English / по-pусски / på svenska
Image 1 of 12
Image 2 of 12
Image 3 of 12
Image 4 of 12
Image 5 of 12
Image 6 of 12
Image 7 of 12
Image 8 of 12
Image 9 of 12
Image 10 of 12
Image 11 of 12
Image 12 of 12