Rae tn 21
Müüa läbi maja planeeringuga hubane 3-toaline korter Paldiskis.
KORTER
Korter asub Rae tänaval viiekorruselise maja teisel korrusel. Korter on väga soe ja valgusküllane. Elupinna koosseisu kuuluvad elutuba koos avatud köögiga, kaks magamistoad , vannituba ning wc, esik. Püstikud vahetatud ja paigaldatud automaatmõõturid. Korteris jääb mööbel ja tehnika.
Korteri juurde kuulub keldriboks.
MAJA
Majas on toimiv KÜ. Otsaseinad soojustatud, vahetatud maja küttesüsteem ja katus. Välisuks fonolukuga. Maja kõrval on tasuta parkimine.
KOMMUNAALKULUD
Majas on mõistlikud kommunaalkuud. Talvel umbes 190 eurot ja suvel 80 eurot.
ASUKOHT
Maja asub logistiliselt heas asukohas. Läheduses on koolid, lasteaiad, kauplused, apteegid, linnapark, Paldiski keskväljak. Raudteejaam on 250m, bussipeatus 200m kaugusel.
Paldiski asub Tallinnast 50 minutilise autosõidu kaugusel , Keilast 20 min. Hea transpordiühendus (buss ja rong).
Palun helista
küsi lisa!
Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel.
Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Reklaam internetis ja ajalehtedes.
1Partner on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest, mille põhiteenused on:
-
vahendamine
-
hindamine
-
haldamine
-
ehitamine
-
arendamine
-
investeeringute juhtimine
Kogu teave meie pakkumiste ja teenuste kohta:
1partner.ee