1Partner logo
www.1partner.ee

1Partnerist

1Partner Kinnisvara on 2004. aastal asutatud kinnisvara kompleksteenust pakkuv ettevõte.
Meie kogenud konsultandid pakuvad vahendus-, hindamis-, ehitus-, haldus- ja investeeringute juhtimise teenust.

Vahendamine – ost, müük, üür

Meie abiga saab kinnisvara müüa või anda üürile kiirelt ja kasumlikult. Samuti aitame kliendil leida sobivat objekti nii ostmiseks kui üürimiseks.

Kasutame efektiivseid turundusstrateegiaid ja –kanaleid.

Hindamine

Juhul kui soovite oma varale hindamisteenust laenutagatiseks, ettevõtte varade hindamisel või mõnel muul juhul, aitavad Teid meie kogenud spetsialistid.

Meid aktsepteerivad kõik suuremad kommertspangad ning meie atesteeritud hindajad on kantud riiklikku kohtuekspertide nimekirja.

Arendamine

1Partner Arendus on spetsialiseerunud kinnisvara arendustegevusele ja klientide kinnisvaraportfelli juhtimisele.

Teenuse raames koostatakse kinnisvara investeerimispaketid ideest lahenduseni ning teenindatakse eksisteerivaid arendusprojekte. 

Vaata lisaks > 1Partner Arendus

Haldamine

Pakume kinnisvara haldamist täislahendusena nii mõne korteriga elamutele kui ka mahukamatele elu-, äri- ja tootmishoonetele.

Meil töötavad oma ala kutsetunnistusega spetsialistid, kes mõistlikult majandades oskavad leida parimad lahendused Teie kinnisvara probleemidele.

Vaata lisaks > 1Partner Haldus

Ehitamine

1Partner Ehitus on 2006. aastal loodud ehituse peatöövõtu firma. Viime tõrgeteta läbi kogu arendus-ehitusprotsessi alates hoonete projekteerimisest, ehitamisest kuni halduse korraldamiseni.

Vastutame kõikide töövõtuga seotud kohustuste täitmise eest ning korraldame tööd vastavalt Teie vajadustele kas peatöövõtja, projektijuhi või partnerina.

Vaata lisaks > 1Partner Ehitus