Tallinna büroo

Kesklinna korterid

  • Allan Vanatoa

    Konsultant
    Maakler


    +372 520 7288 allan.vanatoa@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / suomeksi / in English

  • Olmer Õigus

    Konsultant
    Maakler


    +372 5656 0460 olmer.oigus@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Liisa Kurm

    Konsultant
    Maakler


    +372 506 8183 liisa.kurm@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Helena-Laura Lesment

    Konsultant
    Kutseline maakler


    +372 512 5439 helena-laura.lesment@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / in English / på svenska

  • Helen Šank

    Konsultant
    Maakler


    +372 505 4661 helen.shank@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по русский / in English / Suomeksi / på svenska

  • Maria Ganža

    Konsultant
    Maakler


    +372 504 5590 maria.ganza@1partner.ee

    Suhtlus По-русски / eesti / in English

Äärelinna korterid

Üürimine

  • Helen Šank

    Konsultant
    Maakler


    +372 505 4661 helen.shank@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по русский / in English / Suomeksi / på svenska

  • Getter Saidla

    Konsultant
    Maakler


    +372 5625 1242 getter.saidla@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English

Maad ja majad

  • Ville Värk

    Konsultant
    Kutseline maakler


    +372 513 2422 ville.vark@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / Suomeksi

  • Olmer Õigus

    Konsultant
    Maakler


    +372 5656 0460 olmer.oigus@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Angela Virak

    Konsultant
    Kutseline maakler
    EKMK liige


    +372 5664 0991 angela.virak@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Merit Kiirats

    Konsultant
    Kutseline maakler


    +372 505 9122 merit.kiirats@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / på svenska / in English / по-pусски

  • Katrin Ots

    Konsultant
    Kutseline maakler


    +372 518 2318 katrin.ots@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Lauri Esko

    Konsultant
    Kutseline maakler


    +372 505 0312 lauri.esko@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Maia Mardo

    Konsultant
    Maakler


    +372 504 5679 maia.mardo@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / Suomeksi / in English / по-pусски

  • Anne Pajos

    Konsultant
    Maakler


    +372 501 5087 anne.pajos@1partner.ee

    Suhtlus Eesti/ по русский/ in English/ Suomeksi

  • Taimi Altermann

    Konsultant
    Maakler


    +372 5649 4119 taimi.altermann@1partner.ee

    Suhtlus Eesti/ по русский/ in English/ Suomeksi

Elamispindade hindamine

  • Hanna Raudmäe

    Elamispindade hindamisteenuse juht
    Kutseline hindaja


    +372 5805 3384 hanna.raudmae@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English

  • Elia Vääri

    Analüütik
    Kutseline hindaja


    +372 503 5941 elia.vaari@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English

  • Kristjan Timuska

    Konsultant
    Kutseline hindaja


    +372 512 2219 kristjan.timuska@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Ardi Johanson

    Konsultant
    Kutseline hindaja, tase 7


    +372 515 8341 ardi.johanson@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Annely Joa

    Konsultant
    Kutseline hindaja


    +372 520 7073 annely.joa@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски

  • Sirle Anvelt

    Konsultant
    Kutseline hindaja


    +372 5672 1391 sirle.anvelt@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English

  • Tõnis Vapper

    Konsultant
    Kutseline hindaja


    +372 5626 6109 tonis.vapper@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

Kommertskinnisvara hindamine

  • Ardi Johanson

    Konsultant
    Kutseline hindaja, tase 7


    +372 515 8341 ardi.johanson@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Elia Vääri

    Analüütik
    Kutseline hindaja


    +372 503 5941 elia.vaari@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English

Kommertskinnisvara

Kommertskinnisvara nõustamiskeskus

  • Olev-Mait Makk

    Vanemkonsultant


    +372 509 0863 olev-mait.makk@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Lauri Prei

    Vanemkonsultant
    Kutseline hindaja


    +372 529 3028 lauri.prei@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / in English / Suomeksi

  • Tõnis Kõpper

    Vanemkonsultant


    +372 5558 1694 tonis.kopper@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English

Investeeringud ja arendamine

  • Erkki Ääremaa

    1Partner Arendus OÜ
    Juhtiv partner


    +372 501 6722 erkki.aaremaa@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Tanel Tarum

    1Partner Arendus OÜ
    Partner


    +372 505 8648 tanel.tarum@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / in English / Suomeksi

Haldamine

Ehitamine

Tartu büroo

    Elamispindade osakond

    • Margus Kelk

      Konsultant
      Maaklerteenuse juht


      +372 501 5581 margus.kelk@1partner.ee

      Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

    • Mait Lange

      Konsultant
      Maakler


      +372 520 6238 mait.lange@1partner.ee

      Suhtlus Eesti / Suomeksi / по-pусски

    • Maili Gorjunova

      Konsultant
      Maakler


      +372 5669 3773 maili.gorjunova@1partner.ee

      Suhtlus Eesti / по-pусски

    • Gert Klaasen

      Konsultant
      Maakler


      +372 516 1170 gert.klaasen@1partner.ee

      Suhtlus Eesti / Suomeksi / по-pусски / in English

    • Ahto Peetso

      Konsultant
      Maakler


      +372 5657 7607 ahto.peetso@1partner.ee

      Suhtlus Eesti / по-pусски / in English

    • Merle Kallemaa

      Konsultant
      Kutseline maakler


      +372 528 3254 merle.kallemaa@1partner.ee

      Suhtlus Eesti / по-pусски / in English

    • Tim Korts

      Konsultant
      Kutseline hindaja


      +372 5326 4704 tim.korts@1partner.ee

      Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

    • Marko Kartau

      Konsultant
      Maakleri assistent


      +372 5599 5562 marko.kartau@1partner.ee

      Suhtlus Eesti / in English / suomeksi / по-pусски / auf Deutsch

    Kommertskinnisvara osakond

    • Margus Kelk

      Konsultant
      Maaklerteenuse juht


      +372 501 5581 margus.kelk@1partner.ee

      Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

    • Mait Lange

      Konsultant
      Maakler


      +372 520 6238 mait.lange@1partner.ee

      Suhtlus Eesti / Suomeksi / по-pусски

    • Gert Klaasen

      Konsultant
      Maakler


      +372 516 1170 gert.klaasen@1partner.ee

      Suhtlus Eesti / Suomeksi / по-pусски / in English

    Hindamine

    • Eduard Elbrecht

      Riiklikult tunnustatud ekspert
      Kutseline hindaja


      +372 520 8488 eduard.elbrecht@1partner.ee

      Suhtlus Eesti / по-pусски / in English

    • Arno Simpson

      Konsultant
      Kutseline hindaja


      +372 506 7306 arno.simpson@1partner.ee

      Suhtlus Eesti/ по-pусски/ auf Deutsch

    • Merle Kallemaa

      Konsultant
      Kutseline hindaja


      +372 528 3254 merle.kallemaa@1partner.ee

      Suhtlus Eesti / по-pусски / in English

    • Tim Korts

      Konsultant
      Kutseline hindaja


      +372 5326 4704 tim.korts@1partner.ee

      Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

    • Vaike-Liine Rehkalt

      Konsultant
      Kutseline hindaja


      +372 5396 6601 vaike-liine.rehkalt@1partner.ee

      Suhtlus Eesti / in English