1Partner logo
www.1partner.ee
Tarvo Tamme
Tartu / Kommertskinnisvara osakond

Tarvo Tamme

Konsultant, maakler, maakleri reg.nr: KMR 59016

Tarvo Tamme
eesti / по-pусски
Osutan elamispindade ja kommertskinnisvara vahendusteenust. Olen tegutsenud üle 20 aasta nii Tallinna kui Tartu kinnisvaraturul.

Olen tegelenud üürikinnisvaraga, juhtinud ja viinud läbi erinevaid arendusprojekte, olnud tegev kinnisvarahalduse äris ja teinud kinnisvaramaaklerina üle 800 ostu-müügi ja üüritehingu.

Juhtinud Brem Kinnisvarabüroo Tallinna ja Riia kontorit, olnud Arco Vara Tartu kinnisvarabüroo juhataja ja LAAM Kinnisvara Tartu osakonna juht.

Tegelen igapäevaselt äri ja elukondliku kinnisvara ostu-müügi ja üürikorraldusega.

Pean oluliseks, et minu kliendid saaksid alati parima võimaliku lahenduse oma probleemile – olen valmis andma endast rohkem, kui on kliendi ootused.

Pikk ja tegus periood kinnisvaraturul on andnud mulle toeka teadmiste- ning kogemuste pagasi nii kinnisvara üüri-, ostu- kui ka müügivaldkonnas.

Olen inimene, kes hindab praktilisi teadmisi, otsekohest suhtlust ja lojaalsust. Väärtustan järjepidevat isiklikku arengut ning pean oluliseks enese täiendamist.

Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, samuti ostmisel ja laenu taotlemisel. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Otsepakkumised potentsiaalsetele klientidele. Reklaam internetis ja sotsiaalmeedias. Kokkuleppel muud erinevad turunduslahendused. Aitan Sind tehinguni!