1Partner logo
www.1partner.ee
House For sale

Vahtra , Purila küla, Rapla vald, Rapla maakond

https://www.1partner.ee/en/126434386606866450
Copy link
140 000 €
512.82 €/m2
Area
273 m2
Transaction
For sale
Cadaster number
66903:002:0720
Year of construction
1933
Condition
Remonti vajav
Plot size
46955 m²
Location
Elsewhere in Estonia

PRIVAATSE ASUKOHAGA TALUKOHT!

Talukoht Raplamaal Purila külas – rohkelt võimalusi maaelu ja ettevõtluse ühendamiseks

Müüa Raplamaal Purila külas paiknev Vahtra kinnistu (4,7ha) koos mitme hoone ja ca 2,5 ha haritud põllumaaga. Tegemist on endise talukohaga, mis sobib hästi inimesele, kes otsib rahulikku ja looduskaunist elukeskkonda ning näeb väärtust vanade hoonete taastamises ja suuremas, privaatsust tagavas kinnistus.

Kinnistul asub 1930-datel aastatel ehitatud palkidest elamu, mis vajab rekonstrueerimist. Lisaks paikneb kinnistul hilisemalt ehitatud väikeelamu ning mitmed abihooned – kuivati, ait, traktorikuur ja muud kõrvalhooned. Hooned vajavad renoveerimist, kuid mitme abihoone kandvad konstruktsioonid on heas seisukorras. Kasutatud on vastupidavaid lahendusi nagu palkkonstruktsioonid, raudtalad ja paneelelemendid. Kõik kinnistul paiknevad hooned on kantud ehitisregistrisse.

Suured abihooned pakuvad väga häid võimalusi erinevate tööde, ettevõtluse või hobidega tegelemiseks – sobivad näiteks tehnikahoiuks, töökojaks, laoruumiks või põllumajandustegevuse arendamiseks.

Kinnistul on olemas puurkaev, salvkaev ning elektriliitumine peakaitsmega 3x40A, lisaks tööstusvool.

Kinnistu juurde kuuluv ca 2,5 ha põllumaa annab võimaluse tegeleda aianduse, loomapidamise või muu põllumajandusliku tegevusega. Avatud põlluvaated ja olemasolev hoonestus loovad autentse talukeskkonna.