1Partner logo
www.1partner.ee
Commercial premises For rent

Kotermaa tn 8, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

https://www.1partner.ee/en/835506087171156000
Copy link
7 000 €/mon.
10 €/m2
Area
700 m2
Transaction
For rent
Cadaster number
78401:101:2123
Floors
2
Floor
2
Plot size
2680 m²
Location
Harjumaa, Haabersti

Kotermaa tn 8

MERCADO KOGUKONNAKESKUS – büroo-ja teeninduspinnad
Anname üürile II korruse büroo-ja teeninduspinnad Haaberstis Kotermaa 8 valmivas kogukonnakeskuse hoones.
Kui otsid inspireerivat töökeskonda kaasaegses hoones ja soovid vältida tipptundide ummikuid, siis oled oodatud üürnikuks Mercado ärihoonesse. 2025. aasta teises pooles valmiv Mercado kogukonnakeskus on logistiliselt suurepärase asukohaga aktiivse liiklusega Paldiski maantee ääres.
Esimesel korrusel paikneb ühise kaubandusruumi põhimõttel funktsioneeriv väikekaubanduse / toitlustuse hall. 7meetri kõrguse aatriumiga hall on kavandatud voolava ruumina mida palistab ja perforeerib paindlik letistik. Lette kasutavad erineva iseloomuga kaupmehed/toitlustajad oma teenindus ja väljapanekupinnana. Hoone esine ala on lahendatud haljasaladega täiendatud sillutisega, mis pakub võimalust kohtumisteks ja ajaveetmiseks kogukonna jaoks. Hoone ette on rajatud pakiautomaatide ala ning parkimiskohad.
Teisel korrusel paiknevad üüripinnad mida võib kasutada tervishoiuasutus või büroo. Teisele korrusele on kaks pääsu, millest üks on varustatud liftiga. Teine korrus on lahendatud eraldi esimese korruse funktsioonidest ning toimib autonoomselt. Teise korruse aknad avanevad peamiselt Paldiski maantee suunal.Teisel korrusel on valgust, avarust ja ruumi büroodele, erineva tegevussuunaga ettevõtetele. Ligi 4 meetrised laed, suured aknad, paindlik ruumilahenduse võimalus.

KÜTE JA JAHUTUS
A-energiaklassiga büroohoone on energiatõhus, keskkonnasõbralik ja madalate ülalpidamiskuludega töö- ning vabaajaveetmise keskus. Hoones on värske kliima, aastaajast hoolimata.
Hoone soojusvarustus on lahendatud gaasi baasil. Bürooruumides on radiaatorküte. Jahutuse lahendus on ventilatsiooni- ning lokaalsete jahutusseademe baasil. Nii külma- kui soojusenergia lugemiseks on kauglugerid. Mugavalt reguleeritav küte, ventilatsioon ja jahutus. Hoone on varustatud targa automaatikaga, mis juhib nii ventilatsiooni kui valgustust, nii kütet kui jahutust. See teeb hoone kasutajate maksimaalselt mugavaks ja hoiab kõrvalkulud madalad. Hoone katusel on oma päikesepark, mis aitab tagada maksimaalse energiatõhususe.

VENTILATSIOON
Tavapärasest võimsam ventilatsioon ja avatavad aknad

TURVALISUS
Iga äriruum ning üldala on eraldi valvestatav, turvaseadmete kaabeldus teostatud. Hoone sissepääsudel on video-fonolukud. Hoone perimeeter, parkla, sissepääsud ja üldalad on varustatud videovalve valmidusega. peamised sissepääsud on avatavad distantskaardiga.

VIIMISTLUS
Valgusküllased ja hubased büroo ja teeninduspinnad on elegantse siseviimistlusega.
PARKIMINE
Hoone esisel alal 24 parkimiskohta.
Laadimisvõimalused elektriautodele, -liikuritele ja -jalgratastele

FASSAAD
Esimese korruse fassaad koosneb peamiselt klaasfassaadist ja avanevab peamiselt Kotermaa tänava suunal. Teise korruse aknad avanevad peamiselt Paldiski maantee suunal.
ASUKOHT
Logistiliselt tõeliselt hea asukoht Paldiski maantee ääres, Haabersti piiril. Mugav ligipääs jala, autoga, ühistranspordivahenditega. Kotermaa kvartalisse on kerkinud hulgaliselt kaasaegseid korterelemuid. Piirkonda jäävad mitmed kauplused; stock-office arendused, söögikohad, bensiinijaamad; rand, matkarajad ja mitmed keskonnakaitselised objektid.
Läheduses:
Rocc al Mare kaubandus keskus
Bauhaus, K-Rauta
Mustika keskus
Prisma
Maxima XXX
Rimi kauplused
Vabaõhu museum
Harku Järv
Pääsküla terviserajad
Putuka väil
Spordi- ja jõusaalid


TRANSPORT
Busside 61 ja 62 peatus hoone ees
Transpordiameti uuringu andmetel möödub antud kohast keskmiselt ligi 19 000 autot ööpäevas.

HALJASTUS
Hoone ümber on kena roheala: kõrghaljastuse, põõsaste ja maitseka murukiviga. Hoone on roheline ka teises mõttes. Jalutades või jalgrattaga tööle tulles parandame enda tervist, ning autoga liikujad säästavad distantsi vähendades loodust.
Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel.
Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Reklaam internetis ja ajalehtedes.

1Partner on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest, mille põhiteenused on:
- vahendamine
- hindamine
- haldamine
- ehitamine
- arendamine
- investeeringute juhtimine

Kogu teave meie pakkumiste ja teenuste kohta: 1partner.ee
Interested in this property? Contact our agent —
Photo of Igo Sagri
Interested in this property? Contact our agent —
Igo Sagri
Communication:
Eesti / по-pусски / in English / Suomeksi
Image 1 of 11
Image 2 of 11
Image 3 of 11
Image 4 of 11
Image 5 of 11
Image 6 of 11
Image 7 of 11
Image 8 of 11
Image 9 of 11
Image 10 of 11
Image 11 of 11