1Partner logo
www.1partner.ee
Apartment For rent

Kivimurru tn 20/1, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

https://www.1partner.ee/en/642824497270293800
Copy link
350 €/mon.
17.50 €/m2
Area
20 m2
Transaction
For rent
Rooms
1
Bathrooms
1
Floors
2
Floor
1
Year of construction
2015
Condition
Renovated
Location
Harjumaa, Lasnamäe

Kivimurru tn 20/1

Anda üürile kaasaegne korter Tallinnas, Kivimurru tänaval.

Tegemist on täielikult renoveeritud ning möbleeritud korteriga ja kõik eluks vajalik on olemas.
Esikus riidekapp, toas lahtikäiv diivan, laud ning kummutkapp. Vannitoas duššinurk ja pesumasin.

Kogu korteris on põrandakatteks täispuitparkett, vannituba plaaditud.
Tegemist on väga avara ning valgusküllase korteriga.
Auto parkimine maja hoovis.

Majast jalutuskäigu kaugusel on poed, suurepärased pagaritöökojad, kohvikud ja restoranid, spordiklubid ja vabaaja veetmise kohad (teatrid, kinod, näitusegaleriid, ööklubid jne).

Esmasel sissemaksel tuleb tasuda ühe kuu üür ette 350 eurot, tagatisraha 350 eurot ja lepingutasu 350 eurot, millele lisandub käibemaks. Kõik kokku summas 1134 eurot.
Kahjuks ei ole lemmikloomad antud korterisse lubatud!

Interested in this property? Contact our agent —
Photo of Helen Šank