1Partner logo
www.1partner.ee
Apartment For rent

Raua tn 2, Tartu linn

https://www.1partner.ee/en/149717390158904700
Copy link
490 €/mon.
10.68 €/m2
Area
45.9 m2
Transaction
For rent
Cadaster number
79508:059:0002
Rooms
2
Floors
5
Floor
3
Condition
Ready
Plot size
3148 m²
Location
Tartu

ILUS ÜÜRIKODU KARLOVA JA KESKLINNA PIIRIL!

Anname headele inimestele üürile korteri hinnatud Karlova ja Kesklinna piiril!
See hubane korter on kahe eraldi toaga, kõikidest akendest vaatega maja taha - sisehoovi rohelisele haljasalale.
Korter asub renoveeritud B-energiaklassi kortermaja kolmandal korrusel.

KORTER
Hea suurusega 2-toaline korteri, mille pindala on 45,9m², kus kõik ruumid on eraldi.
Korter on heas seisukorras ning suuremas osas sisustatud.
Elutuba ja köök jäävad umbes nii nagu fotodel näha aga väiksem tuba jääb esialgu sisustamata.
Tule koos oma voodiga või mõtleme koos lahenduse välja!
Elutoas on olemas lahtikäiv nurgadiivan, arvutilaud ja tool ning kogu seina ulatuses garderoobkapp.
Köögis on korralik köögimööbel koos tehnikaga, lisaks jääb külmkapp ning söögilaud toolidega.
Korteri kõrvalkulud on aastaringi keskmiselt 160 eur ringis, lisaks tarbitud elekter ning internet/tv.
Võimalus on kasutada ühte väikest panipaik keldrikorrusel.
Parkimine on maja ees ja kõrval vabade parkimiskohtade olemasolul.
Korterelamus on valguskaabel.
Korterelamu asub Rebase HyperMarket Rimi läheduses.
Raua tänaval on bussiühendus erinevate linnaosadega.

Oodatud on sõbralikud ja vaiksed ilma lemmikloomadeta üürnikud.
Sõlmitakse tähtajatu üürileping.
Korteri broneerimiseks on vajalik tasuda tagatisraha,
võtmete üleandmisel igakuine ettemaks, millele lisanduvad kõik kõrvalkulud ning ühekordne kinnisvarabüroo vahendustasu.