1Partner logo
www.1partner.ee
Apartment For sale

A. H. Tammsaare tee 143, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

https://www.1partner.ee/en/488005824431417200
Copy link
152 500 €
2 409.16 €/m2
Area
63.3 m2
Transaction
For sale
Cadaster number
78405:501:3130
Rooms
2
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Year of construction
1988
Condition
Remonti vajav
Plot size
1423 m²
Location
Harjumaa, Mustamäe

Head vaated linnale, korda tehtud maja

Müüa valgusküllane 3-toaline korter Mustamäel

Korteri suurest elutoast pääseb avarale klaasitud rõdule, kust avanevad vaated linnale.
Vannituba ja WC paiknevad koos ning nende seinad ja põrandad on plaaditud.
Tubade põrandaid katab naturaalne parkett, köögis on praktiline kiviplaat.

Korter vajab remonti, mis annab võimaluse kujundada kodu oma maitse ja vajaduste järgi.

MAJA

Majal on tehtud mitmeid olulisi renoveerimistöid:
- vahetatud veetorustik ja püstakud
- soojustatud ja renoveeritud fassaad, paigaldatud fresh-klapid
- värskendatud koridorid
- paigaldatud uued liftid ja lifti automaatika
- renoveeritud katus
- vahetatud rõdude piirded
- vahetatud korterite aknad ja välisuksed
- uuendatud fonolukksüsteem
Maja esimesel korrusel asub valvur ning valveruum paikneb välisukse juures, lisades turvalisust.

ÜMBRUSKOND
Korter asub Mustamäel logistiliselt väga heas piirkonnas, kus kõik vajalik on lähedal:
- maja kõrval asuvad Tallinna Majanduskool, gümnaasium ja lasteaed
- Maxima kauplus
- Mustika keskus
- Cirkle K teenindusjaam
- ühistranspordi peatused, hea ühendus erinevate linnaosadega
- mitmed söögikohad
- mänguväljakud ja kergliiklusteed

Hea asukohaga kodu, mis sobib hästi nii perele kui ka investeeringuks.