1Partner logo
www.1partner.ee
House share For sale

Hõimu tn 22, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

https://www.1partner.ee/en/282476684224483520
Copy link
350 000 €
2 651.52 €/m2
Area
132 m2
Transaction
For sale
Cadaster number
78404:407:0089
Rooms
5
Bedrooms
4
Bathrooms
1
Floors
3
Year of construction
1937
Condition
Ready
Plot size
1574 m²
Location
Harjumaa, Nõmme

AVATUD PAKKUMISTELE!

Müüa hea asukohaga ja ajaloolise hingega majaosa Nõmmel, otse männimetsa rüpes. See on ideaalne valik perele, kes soovib elada looduse keskel ja hinnata privaatsust ning rahu, jäädes samas linna lähedale.

Majaosa on heas seisukorras ning mugava ja avara läbi maja planeeringuga.
Kuna korter vajab osaliselt värskendust, on see suurepärane võimalus kujundada kodu just oma maitse järgi. Elupind paikneb läbi teise ja kolmanda korruse:
Teisel korrusel on kolm tuba, köök, WC ning eraldi WC ja duširuum.
Kolmandal korrusel on kaks tuba, koridor ning WC ja duširuum.
Siseviimistluses on kasutatud heledaid toone ning säilinud on väärtuslikud ajaloolised detailid: puitaknad, siseuksed ning tubades olevad laudpõrandad ja parkett.

Tehnosüsteemid ja lisaväärtused:
Küte: Ahju- ja elektriküte; plaaditud vannitubades on mugav põrandaküte. Korstnad on korras ja regulaarselt hooldatud korstnapühkija poolt.
Vesi: Soe vesi boileriga. Elektrijuhtmestik vahetatud.

Mööbel ja kodutehnika jäävad sisse kokkuleppel (võimalus osta koos kogu sisustusega). Majaosa juurde kuulub mahukas keldriboks ja kõrvalhoone kinnistul (20 m²). Notariaalse kasutuskorraga kinnistatud oma aiamaa (600 m²). Kinnistul kirsi ja õunapuud. Parkimine nii tänaval kui ka kinnistul.
1937 aastal ehitatud maja on heas seisukorras. Naabruskond on viisakas ja turvaline, toimib naabrivalve, väga hea naaber.