1Partner logo
www.1partner.ee

Blogi

1Partner alustas Kalevi Maja uusarenduse ehitust Tallinna südalinnas!

Tõeliselt moodne linnamaja rajatakse legendaarse Kalevi spordihalli kõrvale aadressile Juhkentali 14 ja see valmib 2025. aasta suvel. A-energiaklassiga hoonesse tuleb 28 korterit ja 4 äripinda, lisaks parkimiskohad ning panipaigad.


Kalevi Maja projekteerinud Kauss Arhitektuur on lähtunud optimaalsest ja läbimõeldud ruumikasutusest. Kõik korterid tulevad kaasaegse planeeringuga, et ruutmeetrid saaksid maksimaalselt kasutatud. Avarust lisavad tavapärasemast kõrgemad laed. Hoone katusel on päikesepaneelid, mis aitavad energiakulusid kontrolli all hoida. Sademevett kogutakse selle taaskasutamise eesmärgil. Hoone kõikides ruumides on põrandaküte ja ventilatsioon on soojatagastusega.


Kalevi Maja asukoht on linnainimesele ideaalne, sest kõik on käe-jala juures. Seal kohtuvad Tallinna city koos kõigi oma kaupluste, kohvikute ja äridega ning teisalt pargirohelus, vaikus ja suurepärased sportimisvõimalused. Kalevi Maja pakub kesklinnas harvaesinevat privaatsust ja hubast keskkonda, samal ajal on elanikel võimalik saada osa ühtehoidvast kogukonnast.

Huvilistel on veel võimalus uusarendusse kodu soetada. Teie kõnesid ja e-kirju võtavad vastu 1Partneri maaklerid:
• Allan Vanatoa (520 7288, )
• Olga Kruglova (5307 7964, )

Vaata lisaks: https://kalevimaja.ee/