Результаты поиска

Harju maakond, Muraste küla, Harku vald, Kolmiku tn

Печать

800 000 €

2 021.22 €/m2Общая площадь 395.8 m2Количество комнат 6
Технические данные
Сделка:Продажа
Участок:5742.0 m2
Количество комнат:6
Количество спален:4
Количество ванных:2
Состояние:Новое строение
Форма собственности:Недвижимость
Mатериал дома:Кирпичный
Этаж/Этажей: / 2

KINNISTUD JA HOONE

Stiilse funk-disainiga betooneramu Muraste küla serval ootab uut head omanikku. Maja ja kolm kõrvuti asetsevat krunti, mis moodustavad suure kolmnurkse maalapi, on hooldatud ning kannavad pigem minimalistlikku stiili. Eramu juurde kuulub abiruumidena väga suur tehnoruum ning kuur, milles hoida aiatarvikuid ja tööriistu ning basseiniga saunakompleks.

Kolme kõrvuti asetseva kinnistu suurused on:

- 2055 m² (eramu alune kinnistu)
- 2325 m² (kõrval asuv 100% elamumaa)
- 1362 m² (kõrval asuv 100% üldkasutatav maa)

Hoone ehitusalune pind: 284 m²
Kasulik pind: 395,8 m²
Avatud brutopind: 137,2 m² (rõdude ja terrassi alune pind)

MAJA ASETUS

Maja enamus aknaid ja terrassid on valguse suhtes ideaalse asetusega - neile paistab Eesti kliimas ideaalne lõunapäike. Kõikidest magamistubadest pääseb rõdule. Kuna müüakse kolme kinnistut koos, siis pole elumaja juurde kuuluv murulapp piinlikult väike (1000 - 2000 m² nagu väga paljude eramute puhul) vaid ligi 6000 m². Põhimõtteliselt on soovi korral võimalik osta krunte ka eraldi, kuid selles osas tee palun oma pakkumine.

EHITUSLIK INFO

Hoone üldpind / suletud netopind on 395,8 m², millele lisanduvad terrasside ning rõdu pindala. Majal puudub kasutusluba, kuid selle puudumise põhjuseks ei ole puudulik projekt, vaid lihtsalt seni esitamata taotlus. Nüüdseks on see aga sisse antud ja kasutusloa väljastamine vaid aja küsimus. Hoone katusel paiknevad päikesepaneelid. Eramu on ehitatud lintvundamendile. Jäigastavate konstruktsioonide püstitamisel on kasutatud monoliitset raudbetooni, puitu ning metalli ja ka vahelaed ning katus on valatud monoliit-raudbetoonist, kaetud bituumen rullmaterjaliga. Puitalumiinium-konstruktsioonil aknad ja välisuksed.

SPETSIIFILISEMA EHITUSLIKU INFO SAAMISEKS KÜSI LISAINFOT.

Ehitamise vältel on teostatud termomõõtmised, tänu millele küttekulud on optimaalsed. Talvise hooaja keskmine elektrikulu oli viimasel aastal ca 380 eurot (kogu tarbeelekter + küttesüsteemi aktiveerimiseks vajalik elekter). 2021. aasta keskmine elektrikulu aasta lõikes oli aga 190 eurot. Kombineeritud küttesüsteemi põhimõte lähtub sellest, et külmema välistemperatuuri puhul köetakse lisaks graanulküttega katla abil ning sellisel juhul lisandub neil kuudel 80-100 eurot kuus. Küte on lahendatud vesipõrandaküttena kõikides ruumides, mille tarbeks töötab terve hoone põhine õhk-vesi soojuspump ning lisaks sellel on kahes toas (elutoas ja suures magamistoas) ka individuaalsed õhk-õhk soojuspumbad, mis toimivad konkreetsete ruumide puhul nii kütte- kui ka jahutusrežiimis. Välisseintesse on paigaldatud värske õhu klapid. Ruumides on liikumisandurid ja avatavatel akendel / ustel samuti andurid.

SISEKUJUNDUS

Elutoas on kaunis kamin ja suure dekoratiivse akvaariumi paigaldamise valmidus. Köök-söögituba on muljetavaldavalt suur ja ilus. Olemas on nauditavalt funktsionaalne kapisüsteem ning lai köögisaar. Olemas on profitehnika: praeahi / auruahi ja mikrolaineahi, gaasipliit, elektripliit, nõudepesumasin, suur külmkapikeskus, milles maast laeni tavakülmik, sügavkülmik ning veinikülmik. Spa-kompleks hõlmab endas basseini, puuküttega tavasauna, aurusauna, infrapunasauna valmidust, suurt puhkeala. Teisel korrusel on pärliks kahtlemata master bedroom, mille suurus, aknad, garderoob ja oma isiklik vannituba rahuldavad igasuguse nõudlikkuse. Esimese korruse parkett ja trepp ning garderoobikappidega trepifassaad on pähklipuust, basseini puhkeruumi põrand on Birma tiigipuust.

PLANEERING

Magamistube on teisel korrusel 4, lisaks suurele aatriumile ja aknaga vahekoridorile. Esimesel korrusel on olemas kabinet, avar esik nutika garderoobikapisüsteemiga, mis funktsionaalselt peidetud massiivse trepi sisse ning juba kirjeldatud suur avatud köögiga elutoa / söögitoa saal. NB! Elutoa ja esiku lagi ulatuvad kuni maja katuseni! Vannitube on 2, mõlemad teisel korrusel ning esimesel mainitud spa-ala. Spa ruumides on ka suur majapidamisruum. Igas ruumis on suured maast laeni aknad. Tualettruume kahe korruse peale kokku 3, dušše 3, vanne 2, lisaks mullivanni valmidus esimesel korrusel basseini kõrval.

Lae kõrgus aatriumis: 5750 m
Lae kõrgus tavatubades: 2700 m

ASUKOHT JA ÜMBRUS

Infrastruktuur on hästi välja arenenud, kuna Murastesse ja ka teistesse lähiümbruse küladesse on eramuid ehitatud juba aastakümneid. Mere lähedus ütleb kõik! Lähim kool on Muraste kool, aga ka Tabasalu Muusika- ja Kunstikool, Tabasalu Ühisgümnaasium, Vääna Mõisakool ja Harkujärve Põhikool. Ka lasteaedu on Harku vallas mitmeid - nii riigi- kui eraomandis. Tallinna südalinnast sõidad Murastesse rahulikus tempos 22 minutit. Poolele teele jääb Kakumäe rand ja Rocca Al Mare Keskus.

MAJA VABASTATAKSE KUNI 2 KUU JOOKSUL ALATES OSTU-MÜÜGI LEPINGU SÕLMIMISEST.

See on unistuste kodu Sulle, kes Sa ei taha teha kompromissi - vaid tahad saada kõike ühes - kodust spad, üliavarat pinda, kõrgustesse avanevat lage, väga suurt kinnistut. Sa tead, mida soovid ja otsid ning kui just selline minimalistlik ja funktsionalistlik stiil on Sulle südamelähedane, samas hindad loodust, merd, ja rohelust - mis kõik asuks veel logistiliselt väga mugavas asukohas, siis võime garanteerida, et Sinu otsingud on lõppemas. Tule tutvuma, sest sellist maja tihti müüki ei tule.

ERAMU MÜÜAKSE KOOS KASUTUSLOAGA, ENNE SELLE VÄLJASTUST ON VÕIMALIK SÕLMIDA BRONEERIMISLEPING VÕI VÕLAÕIGUSLIK LEPING.

Palun helista küsi lisa!

Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel.
Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Reklaam internetis ja lehtedes.

1Partner on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest, mille põhiteenused on:
- vahendamine
- hindamine
- haldamine
- ehitamine
- arendamine
- investeeringute juhtimine

Kogu teave meie pakkumiste ja teenuste kohta: 1partner.ee.

800 000 €

2 021.22 €/m2
Общая площадь 395.8 m2
Количество комнат 6
Технические данные
Сделка:Продажа
Участок:5742.0 m2
Количество комнат:6
Количество спален:4
Количество ванных:2
Состояние:Новое строение
Форма собственности:Недвижимость
Mатериал дома:Кирпичный
Этаж/Этажей: / 2

Helena-Laura Lesment

Аттестированный маклер

+372 51 25 439
+372 66 84 700
helena-laura.lesment@1partner.ee

Общение Eesti / по-pусски / in English / på svenska

Смотрите также

Дом

699 000 €

Добавить информацию

новый

Pärnu maakond, Tori vald, Tammiste küla, Vesikaare tee - 11

Количество комнат

4

Участок

1557.0 m2

ЦЕНА

699000.00 €

Контакт

Ville Värk
51 32 422

Дом

800 000 €

Добавить информацию

новый

Harju maakond, Muraste küla, Harku vald, Kolmiku tn

Количество комнат

6

Участок

5742.0 m2

ЦЕНА

800000.00 €

Контакт

Helena-Laura Lesment
51 25 439

Дом

950 000 €

Добавить информацию

новый

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Andrekse tee - 46

Количество комнат

7

Участок

3341.0 m2

ЦЕНА

950000.00 €

Контакт

Monika Murumets
56 691 060

Дом

780 000 €

Добавить информацию

новый

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Selja tn - 7

Количество комнат

6

Участок

1895.0 m2

ЦЕНА

780000.00 €

Контакт

Ville Värk
51 32 422