Результаты поиска

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, J. Kunderi tn 17

Печать
архив

200 000 €

3 030.30 €/m2Общая площадь 66.0 m2Количество комнат 3
Технические данные
Сделка:Продажа
Кадастровый номер:78401:112:1280
Количество комнат:3
Количество спален:2
Количество ванных:1
крыша:Жесть
Состояние:Готовый
Форма собственности:Квартирная собственность
Класс энергоэффективности:E
Mатериал дома:Кирпичный
Этаж/Этажей:3 / 4

Eriline kodu erilisele inimesele!

Linna südames, Kadrioru vahetus läheduses, tuli müüki täiesti erakordne korter, mis paistab silma nii sisult kui vormilt ning eristub massist.

Originaalplaneeringu säilitanud korteri viimane suurem renoveerimine sai teostatud aastal 2013. Põimides sisse korteri peremehe humoorikaid kirjeldusi, annan ülevaate teostatud töödest: originaal laudpõrand vabastati Sotsialistliku Nõukogude saepuruplaadi ikkest, lihviti ja viimistleti linaõliga. Kõik korteri seinad vabastati tapeetide ja ajalehtede lämmatamisest ning said kuni vana krohvini puhastatud,. Kollase elutoa osad seinad värviti munavärvidega, valgel seinal kokku ca 5cm paksune savikrohv, ( sellest pool on tavaline savikrohv, pealmised sentimeetrid valge savikrohv), viimistletud taas munavärviga. Ainsana on elutoa laes kipsplaadid, mis olid paigaldatud juba enne praeguste omanike sissekolimist. Punases toas taas munavärv seintes, valge sein savikrohviga. Sinise magamistoa seinu katavad samuti munavärvid, valgetel seintel savikrohv. Esikus savikrohv puudub, aga seinad said viimistletud Majatohtrist ostetud kalli ökovärviga, millega ühtlasi kaeti ka teiste ruumide laed.
Esikus on säilinud sisse ehitatud originaalriidekapp ülerõivaste tarbeks, mille sisemus on autentne - selline nagu ta kunagi loodud sai, koos originaaluksenuppudega.
Köögis on säilinud midagi, mida täna naljalt enam ei leidu (enamus renoveeritud korteritest ruumi juurde saamise eesmärgil ära kaotatud) – sahvrikapp. Sahver on täiesti toimiv ning sisemus muutmata kujul. Selle ülemisel riiulil välisseina küljes on ventilatsiooniluuk, mille kaudu saab reguleerida veidi sisekliimat. Köök on sisustatud nii, et oleks mugav ja samas funktsionaalne. Sinna mahtus nii elektripliit kui ka väiksem gaasipliit (eriti hea wokiroogade valmistamiseks), külmkapp, sügavkülm, pesumasin, nõudepesumasin. Riiulid võimaldasid leida nutika lahenduse kuivainepurkide paigutamiseks.
Ainus korteri kipsplaatsein on vannitoas, millele kinnitati segistid ning mis varjab torustiku, teised seinad krohviti ja värviti. Põrand on plaaditud. Kui peaks tekkima soov väiksem pesumasin vannituppa paigaldada, siis selle tarbeks on vanni all eraldi äravoolutoru ots.
Selle aja planeeringutes kohtab tihti avaramat ruumilahendust, mida saab vajadusel lihtsa käeliigutusega muuta privaatsemaks. Kuna peres kasvasid lapsed, siis päevasel ajal olid elutoa ja lastetoa vahelised uksed valla – moodustus üks suur mängutuba. Õhtul tõmmati uksed taas koomale, et väikesed toimekad inimesed saaksid rahuneda ning ööunele jääda. Nende eluruumide aknad jäävad tänava ja päeva- ning õhtupäikese poole, eraldi asetseva magamistoa aknad hoovi ja hommikupäikese poole. Korteril on läbi maja planeering.

Kõik kommunikatsioonid tsentraalsed – küte, elekter, vesi (nii soe kui külm).
Kommunaalmaksete info saadan e-kirjaga.

Korteri juurde kuulub keldriboks (ca 1,3-1,5m lai ja ca 2,5-3m sügav) ning üks kapp keldrikorrusel (üle 2m kõrge, ca 0,5m lai, sügavus ca 1m, riiulid sees), lisatud plaanil punase värviga piiritletud. Kelder kuiv ja soe.

Parkida on võimalik maja hoovis, kindlaks määratud kohti ei ole. Autovärav avaneb telefoniga helistades, jalgvärav avatav võtmega.

Maja otsas on roheline oaas, kompaktne murulapike, mis on ümbritsetud korraliku telliskiviaiaga, saab näiteks laste sünnipäevi läbi viia, niisama keegi tänavale ei jookse. Aias kasvavad puud ja põõsad, on ka muru ja liivakast. Prügikonteinerite jaoks oma väike suletud aedik.

Trepikojast pääseb otse tänavale või vajadusel hoovi, olenevalt kas soov liigelda jalgsi või autoga. Välisukse võti avab ka jalgväravat. Postkastid paiknevad trepikojas välisukse juures.

J. Kunderi tänav on logistiliselt väga heas asukohas, kõik vajalik jalutuskäigu või lühikese autosõidu kaugusel – Keskturg, Stockmanni Kaubamaja, Politseipark, Hiltoni hotell jmt, aktiivsemale liikujale Kadrioru park. Läheduses mitmed lasteaiad ning koolid, erinevad spordiasutused.

Lisaküsimused on oodatud telefoni või e-kirja vahendusel.

Palun helista küsi lisa!

Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel.
Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Reklaam internetis ja lehtedes.

1Partner on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest, mille põhiteenused on:
- vahendamine
- hindamine
- haldamine
- ehitamine
- arendamine
- investeeringute juhtimine

Kogu teave meie pakkumiste ja teenuste kohta: 1partner.ee.

200 000 €

3 030.30 €/m2
Общая площадь 66.0 m2
Количество комнат 3
Технические данные
Сделка:Продажа
Кадастровый номер:78401:112:1280
Количество комнат:3
Количество спален:2
Количество ванных:1
крыша:Жесть
Состояние:Готовый
Форма собственности:Квартирная собственность
Класс энергоэффективности:E
Mатериал дома:Кирпичный
Этаж/Этажей:3 / 4

Angela Virak

Аттестированный маклер

+372 5664 0991
+372 66 84 700
angela.virak@1partner.ee

Общение Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

Смотрите также