Результаты поиска

Harju maakond, Raasiku vald, Raasiku alevik, Tehase tee 28b

Печать
архив

150 000 €

1.80 €/m2
Технические данные
Сделка:Продажа
Кадастровый номер:65101:001:0376
Участок:83328.0 m2
Форма собственности:Совладение

Müüme ca 8,35ha suurust mõttelist osa väga hea arenduspotentsiaaliga hoonestamata kinnistust. Piirneb Jõelähtme jõega, rannajoone pikkus ca 750m. Valla üldplaneeringus ca 60% ulatuses (ca 5 ha)märgitud kui elamumaa ja puhkemaa (ca 3,35ha).
Müüdav osa on piiritletud helesinise joonega, kasutuskord seatakse tehingu käigus.
Asukoht: Kinnistu asub Raasiku valla lääneservas. Erinevatest kinnistu nurkadest kaugus Raasiku rongijaamast ca 1,1 + 1,9km, kaugus Tallinna kesklinnast ca 30km. Kinnistule on otsejuurdepääs avalikult kasutatavalt väga heas seisukorras Tehase teelt. Kinnistu piirist kuni raudteepeatuseni kulgeb valgustatud ja hooldatud kergliiklustee.
Üldist:
Raasiku alevikus on kogu eluks vajalik kaasaegne infrastruktuur s.h. rongipeatus, kauplused, kool, lasteaed, spordikompleks, raamatukogu, ambulatoorium, apteek, kirik, väga heas korras tänavad ja valgustatud kergliiklusteed, puhas õhk ning ilus loodus. Rongisõit Ülemiste jaama kestab 20 minutit ja Balti jaama 29 minutit. Tööpäevadel sõidab 15 rongi päevas ja puhkepäevadel 13 rongi päevas.

LÜHIVÄLJAVÕTE RAASIKU VALLA ÜLDPLANEERINGUST:
Elamu maa-ala
• Elamu maa-ala on ühe korteriga elamuid (üksikelamu, rida- või kaksikelamu sektsioon) ja kahe või mitme korteriga elamuid ning elamute vahelisse välisruumi mahuliselt sobituva muu elamuid teenindava maakasutuse juhtotstarbega maa-ala.
• Minimaalne krundi suurus korterelamu- ja ridaelamumaal on 3000 m² hoone kohta ning üksik- ja kaksikelamumaal 1200 m².
• Maksimaalne hoonealune pind üksikelamul on 240 m² ning rida- ja korterelamul 500 m². Krundi maksimaalne täisehitatuse osakaal on 20%.
• Üksikelamu maksimaalne kõrgus on 2 korrust/10 m maapinnast. Kahe- või mitme korteriga elamu maksimaalne kõrgus on 3 korrust/12 m maapinnast.

Puhke ja looduslik maa-ala
• Puhke ja looduslik maa-ala on puhkamisele suunatud loodusliku või poolloodusliku ilmega puhke-, kultuuri- ning spordirajatiste maa-ala. Lisaks täidavad puhkefunktsiooni tervise- ja matkarajad, külaplatsid ning veekogud. Puhke ja looduslikul maa-alal on lubatud:
• Looduslikud ja poollooduslikud haljastatud alad, veekogud.
• Puhke-, spordi- ja kultuurirajatised nagu näiteks: mänguväljak, laululava, seikluspark, teemapark, väliujula, vabaõhu tenniseväljak, golfiväljak, liuväli, suusarada, puhkeotstarbeline ehitis, staadion, spordi- või puhkeotstarbeline sildumisala jms.
• Puhkamise maa-ala teenindavad hooned ja rajatised sh tehnoehitised, parklad jmt.
• Alale on lubatud ehitada piirkonda sobiva arhitektuurse ilme, materjalikasutuse ning puhkamise otstarvet teenindavaid avalikke hooneid ja rajatisi. NB! Puhke- ja looduslikule maa-alale võib ÜP järgi kavandada ka elamumaad (vallavalitsuse kaalutletud otsusega, st peab olema hästi põhjendatud) ning äri-, tootmis-, laohoone maad (kui see toetab puhkeotstarvet).

Palun helista küsi lisa!

Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel.
Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Reklaam internetis ja lehtedes.

1Partner on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest, mille põhiteenused on:
- vahendamine
- hindamine
- haldamine
- ehitamine
- arendamine
- investeeringute juhtimine

Kogu teave meie pakkumiste ja teenuste kohta: 1partner.ee

.

150 000 €

1.80 €/m2
Технические данные
Сделка:Продажа
Кадастровый номер:65101:001:0376
Участок:83328.0 m2
Форма собственности:Совладение

Aivo Hallist

+372 501 0648

aivo.hallist@1partner.ee

Общение Eesti / по-pусски / suomeksi / in English

Смотрите также