Tutvustus

Anname üürile äripinnad uues Kadrioru Ärikeskuses. Kadrioru Ärikeskus saab olema Tallinna Kadrioru piirkonna uusim ja eriliseim büroohoonete ansambel. Arhitekt Karmo Tõra poolt projekteeritud neljast ärihoonest ja maa-alusest parklast koosnev kvartal kerkib Narva mnt ja Filmi tänava nurgale, Liivaoja elamurajooni kõrvale. Kvartal on lahendatud asümmeetriliselt.

* büroopinnad alates 100 m² kuni 1600 m² ning kaubandus- ja teeninduspinnad
alates 50 m² kuni 400 m²
* ruumilahendus kliendi vajadusi arvestades

Ärikeskusesse on kavandatud restoran ja maaaluses parklas oma autopuhastussalong. Hoonete esimestele korrusetele on kavandatud kaubanduslikud äripinnad ja kõrgematel korrustele bürood.
Ehitamise staadiumil saab osaleda siseviimistluse ning ruumide planeerimisel. Iga pinna väljaehitamisel arvestatakse üürniku soovidega. Üürnikul on võimalus paigaldada hoone fassaadile selleks ettenähtud kohtadele oma logo.

 

Hoonetele on  antud nimed vastavalt ilmakaartele SOUTH, WEST, NORD ja  EAST.

Korpusesse EAST on kavandatud restoran. Korpuste WEST, SOUTH ja NORD alumistele korrustele on mõeldud kaubanduslikud äripinnad. Hoonete kõrgematel korrustel asuvad bürood. Maa-alusesse parklasse on projekteeritud autopuhastussalong.

Siseviimistlus:
Ehitamise staadiumil saab osaleda siseviimistluse ning ruumide planeerimisel.

Siseseinad:
Siseseinad on kergkarkassil kaetuna topelt kipsplaatidega ja karkassivahed täidetuna mineraalvillaga kokku 116mm. Kandvad ja jäigastavad seinad on kohtbetoonist, kergplokkidest ning columbia- plokkidest.

Avatäited:
Aknad – avatavad puit-alumiiniumkonstruktsioonis aknad 3 kordse klaaspaketiga
Uksed – puitkonstruktsioonis siseuksed spoonitud tammespooniga

Üürileandja annab ruumid üle järgeva siseviimistlus tasemega:

I korruse äripinnad:
põrand – keraamiline plaat
seinad – värvitakse pestava poolmati akrüülvärviga
laed – sileda raketispinnaga valatud kohtbetoon

II-IV korruse büroopinnad:
põrand –laminaatparkett (Kronofloor Castello 8x192x1285mm)

seinad – värvitakse pestava poolmati akrüülvärviga

laed –  ripplagi (AMF paigaldussüsteem, moodul 600x600mm Fine Stratos). Välisseina ääres sile, värvitud kipsplaatidest  ripplagi.

Ruume jahutatakse laekasset-tüüpi jahutuskonvektoritega ehk FanCoilidega. Sobiva temperatuurirežiimi saavutamiseks reguleeritakse jahutusvõimsust ja küttekehade soojusväljastust nii, et jahutuse ja kütte üheaegne kasutamine oleks blokeeritud.

Üürnikul on võimalus paigaldada hoone fassaadile selleks ettenähtud kohtadele oma logo/nimi

Parkimine: hoone keldrikorrusel on üürimiseks 114 autokohta. Lisaks maa-alusele parklale on veel 6 täiendavat parkimiskohta Filmi tänava ääres. Piirkonna arendamisega tekib lähiajal  alternatiivseid parkimisvõimalusi.