Hea asukohaga renoveeritud korter Mustamäel
Antakse üürile 2-toaline korter Mustamäel. Eelistatud on pikaajaline, maksejõuline üürnik ilma lemmikloomadeta, kes oskab hoida korda ja puhtust.
Korter on sissekolimiseks vaba alates 01.09.2026. Broneerida saab kohe.
Korter paikneb üheksandal korrusel maja keskel. Korter on puhas, hästi hoitud ja heas seisukorras, siseinterjöör on heledates toonides. Planeering on ühele poole, toad asetsevad eraldi, elutoast pääseb klaasitud rõdule. Aknad avanevad Mustamäe tee poole, pakkudes panoraamvaadet linnale. Korter on täielikult möbleeritud ja varustatud vajaliku kodutehnikaga.
Üürile lisanduvad kommunaalkulud (väga mõistlikud). Majal laenukohustusi ei ole, kõik jooksvad remonditööd teostatakse remondifondist.
Trepikoda on puhas, naabrid viisakad ja KÜ on tegus. Maja on heas seisukorras: otsaseinad on soojustatud, katus, rõdud ja trepikojad renoveeritud, vahetatud elektrijuhtmestik, vee- ja kanalisatsioonitorustik ning küttesüsteem. Tasuta parkimine maja ees, hoovis asub laste mänguväljak.Roheline asukoht ja arenenud infrastruktuur.
Maja lähedal on kõik eluks vajalik: kaubanduskeskused, kauplused, söögi- ja meelelahutuskohad, kool, lasteaed, spordiklubid, kino, tanklad ja ühistranspordipeatused. Mugav ühendus teiste linnaosadega.
Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda ühe kuu üüri ettemaks 600 eurot, tagatisraha 800 eurot ja maakleritasu ühe kuu üüri ulatuses.
Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel.
Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Reklaam kõikides suurimates kinnisvaraportaalides, välimeedias ja ajalehtedes.
1Partner on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest, mille põhiteenused on:
-
vahendamine
-
hindamine
-
haldamine
-
ehitamine
-
arendamine
-
investeeringute juhtimine
Kogu teave meie pakkumiste ja teenuste kohta:
1partner.ee