1Partner logo
www.1partner.ee

Blogi

Tallinna Linn tunnustab 1Partner Ehitust Sõjakooli 6 rekonstrueerimise eest

Tallinna Linn tunnustab taas 1Partner Ehitust, seekord Tondil Sõjakooli 6 asuva tsaariaegse maja rekonstrueerimise eest. Oleme tänulikud, see tunnustus innustab meid jätkama sama pühendunult!

Täname ka tellijat kinnisvaraarendajat US Real Estate, kes meid usaldas! Samuti täname arhitektuurse projekti koostajat Tomomi Hayashi, Hanno Grossschmidti ja Grete Liis Nagelmanni arhitektuuribüroost HGA Arhitektid ning kõiki projekteerijaid ja töövõtjaid, kes aitasid selle objekti meil ära teha.

Väärika ajalooga hoonetele uue elu andmine on 1Partner Ehituse üks olulisi tegevussuundi ja nii oleme harjunud töötama muinsuskaitse nõuetega käsikäes.

Enne Nõukogude okupatsiooni algust oli Sõjakooli 6 kasutusel Eesti kaitsejõudude sõjakooli sauna- ja vahtkonnahoonena. Pärast ehitustööde lõppu möödunud aasta detsembris valmis hoone kahel korrusel kokku 1300 ruutmeetrit kvaliteetset ja nüüdisaegset büroopinda, mis on terves mahus välja üüritud finantsettevõttele Bondora.

1Partner Ehitus on rajanud või taastanud tipprestoranid NOA, Tuljak ja Mon Repos, Noblessneris asuvad ajaloolised Shishi, Põhjala Pruulikoja ja KAI kunstikeskuse esindushooned. Lisaks kuuluvad 1Partner Ehituse portfelli mitmed eksklusiivsed eramud, ridaelamud ja kortermajad. 1Partner Ehitus pälvis Muinsuskaitseameti aastapreemia nominatsiooni Staapli 10 renoveerimise eest ja aastapreemia Lillepaviljoni restaureerimise eest. Tallinna linn on 1Partner Ehitust tunnustanud hoonete eeskujuliku taastamise eest kolmel korral.