1Partner logo
www.1partner.ee

Blogi

1Partner Ehitus pidas Keilas Paldiski mnt 14 ja 16 uusarenduse sarikapidu

1Partner Ehitus ja kortermajade arendaja Baustone pidasid Keilas Paldiski mnt 14 ja 16 uusarenduse sarikapidu! Uue hoone kõrgus on kätte saadud ja pidulik hetk vääris tähistamist.

Keila Keskpargi kõrvale rajatakse kokku kuusteist 2-5-toalist korterit, maja eluruumi suletud netopind on 1144,4 m². A-energiaklassiga hoone optimaalne sisetemperatuur tagatakse kaugkütte, päikesepaneelide ja ventilatsiooni soojustagastusega.

Uusarenduse kontseptsioon on pakkuda kvaliteetset elukeskkonda, kus on võimalik nautida privaatsust ning samal ajal olla osa ühtehoidvast kogukonnast. Lisaks avaratele eluruumidele ehitatakse välja ühine puhkeala, mänguväljak ja grillimisplats.

Korterelamu arhitektuurilise lahenduse autoriks on AB KORRUS.

1Partner Ehitus on rajanud või taastanud tipprestoranid NOA ja Mon Repos, Tallinnas Noblessneri piirkonnas asuvad pika ajalooga Shishi, Põhjala Pruulikoja ja KAI kunstikeskuse esindushooned. Lisaks kuuluvad 1Partner Ehituse portfelli mitmed eksklusiivsed eramud, ridaelamud ja kortermajad. 1Partner Ehitus pälvis Muinsuskaitseameti aastapreemia nominatsiooni Noblessneri piirkonnas asuva Staapli 10 renoveerimise eest ja aastapreemia legendaarse Lillepaviljoni restaureerimise eest.

Arenduse kodulehega saab tutvuda siin: https://keskpargi.ee/
Valiku 1Partner Ehituse varasematest töödest leiab siit: https://1partnerehitus.ee/