1Partner logo
www.1partner.ee

Blogi

1Partner Ehitus pidas Haapsalus Jaani tn 4 uusarenduse sarikapidu

1Partner Ehitus ning Sirkel & Mall pidasid Haapsalus Jaani tn 4 uusarenduse sarikapidu, sest hoone kõrgus on kätte saadud. Pidulikku hetke tuli tähistama Haapsalu linnapea Urmas Sukles, sündmust kajastas ajaleht Lääne Elu.

Piiskopilinnuse vahetus läheduses olev „Vanalinna Bowlingu“ hoone ehitakse 1Partner Ehituse poolt ümber 3-korruseliseks 22 korteriga luksuslikuks elamuks. Hoone välisilmes kasutatakse Haapsalule omaseid heledaid krohvitud kivipindasid ja värvitud puitpindasid. Rajatavad korterid on unikaalsed nii nende asukoha kui kvaliteeti poolest. Kortermaja valmib 2024. aasta detsembriks.

Haapsalu vanalinna muinsuskaitsealale on uute elamispindade lisandumine pigem harv erand kui reegel. Seetõttu on suur osa korteritest juba müüdud. Samas on ostuhuvilistel veel võimalik tutvuda saadaolevate pindadega. Vaata lisaks: https://lossipargiarendus.ee/

Hoone arhitektiks on Lembit Tork, üldise projekteerimise eest vastutab Sirkel & Mall.
1Partner Ehitus on rajanud või taastanud tipprestoranid NOA ja Mon Repos, Noblessneris asuvad ajaloolised Shishi, Põhjala Pruulikoja ja KAI kunstikeskuse esindushooned. Lisaks kuuluvad 1Partner Ehituse portfelli mitmed eksklusiivsed eramud, ridaelamud ja kortermajad. 1Partner Ehitus pälvis Muinsuskaitseameti aastapreemia nominatsiooni Staapli 10 renoveerimise eest ja aastapreemia Lillepaviljoni restaureerimise eest.

Valiku 1Partner Ehituse varasematest töödest leiab siit: https://1partnerehitus.ee/