1Partner logo
www.1partner.ee

Blogi

1Partner Ehitus lõpetas Tallinna Kunstikooli renoveerimise

1Partner Ehitus lõpetas Tallinna Kunstikooli renoveerimise. Töö võtsid vastu kunstikooli direktor Märt Sults, Tallinna abilinnapea Aleksei Jašin, Tallinna haridusameti juht Kaarel Rundu, endine linnapea Mihhail Kõlvart ja endine abilinnapea Andrei Kante.

Kevade tn 4 asuv enam kui saja-aastase ajalooga hoone sai värske välisilme ja tuleviku standarditele vastava sisu. Koolimaja sai rikkamaks mitmete uuenduslike lahenduste poolest, mis aitavad tagada tervisliku ja mugava õpikeskkonna. Muuhulgas paigaldati ruumidesse täisautomaatne nutikas ventilatsioonisüsteem ning päevavalguse kättesaadavust arvestav valgustuslahendus. Tööde käigus tuli arvestada rangete muinsuskaitse nõudmistega kuna hoone on ajaloomälestisena riikliku kaitse all.

Renoveerimise arhitektuurse projekti on koostanud arhitekt Marit Aripmann.
Täname tellijat usalduse eest!

1Partner Ehitus on rajanud või taastanud tipprestoranid NOA, Tuljak ja Mon Repos, Noblessneris asuvad ajaloolised Shishi, Põhjala Pruulikoja ja KAI kunstikeskuse esindushooned. Lisaks kuuluvad 1Partner Ehituse portfelli mitmed eksklusiivsed eramud, ridaelamud ja kortermajad. 1Partner Ehitus pälvis Muinsuskaitseameti aastapreemia nominatsiooni Staapli 10 renoveerimise eest ja aastapreemia Lillepaviljoni restaureerimise eest. Tallinna linn on 1Partner Ehitust tunnustanud hoonete eeskujuliku taastamise eest kolmel korral.