Member of 1Partner International
1Partner logo
www.1partner.ee

Blogi

SUUR TUNNUSTUS: 1Partner Ehitus pälvis Muinsuskaitse aastapreemia Lillepaviljoni restaureerimise eest!

Palju õnne kogu meie tiimile! Ja suur tänu Muinsuskaitseametile – see tunnustus innustab meid jätkama samasuguse pühendumusega.

1Partner Ehitusel on au, et meile usaldati Eesti arhitektuuri ühe tippteose restaureerimine. Ehitustehniliselt oli tegemist keerulise projektiga, kus tuli arvestada rangete muinsuskaitse nõudmistega. Seadsime eesmärgiks taastada ikooniline hoone võimalikult originaalilähedasena. Nüüd on olemas ka ametlik kinnitus, et olime ülesande kõrgusel.

«Kultuuriväärtused on hindamatu varasalv ja nende hoidmine ühiskondlik kokkulepe, mis käib ajalooga kultuurriigi juurde. Kuid ükski mälestis ei säili ega hoolitse enda eest ise. Seepärast täname ja tunnustame neid, kes kultuuripärandi hoidmisel olulist tööd teevad,» ütles kultuuriminister Heidy Purga.

«Omalt poolt soovime tänada tööde tellijat Mart Hirtentreud, kes meid koos Rain Rõmmelgasega usaldas! Samuti täname Apex ja M. Press arhitektibürood, ehitusinsener Heiki Meost, O3 Inseneribürood, omanikujärelevalvet Tarmo Jõulut ning loomulikult kõiki töövõtjaid, kes meid aitasid projekti teostada,» kommenteeris aastapreemia võitmist 1Partner Ehituse juht Üllar Hinno.

1Partner Ehitus on rajanud või renoveerinud veel tipprestoranid NOA ja Mon Repos, Noblessneris asuvad ajaloolised Shishi, Põhjala Pruulikoja ja KAI kunstikeskuse esindushooned. Lisaks kuuluvad 1Partner Ehituse portfelli mitmed eksklusiivsed eramud, ridaelamud ja kortermajad. 1Partner Ehitus on Muinsuskaitseameti aastapreemia nominent ka Staapli 10 taastamise eest.

Vaata ka meie teisi ehitusobjekte https://1partnerehitus.ee/et/#/p/1partner