1Partner logo
www.1partner.ee

Blogi

Aasta kinnisvarahindajaks valiti Eduard Elbrecht

Eesti Kinnisvara Hindajate Ühing (EKHÜ) omistas 2022. aasta kõrgeima tunnustuse 1Partner Kinnisvara kutselisele hindajale Eduard Elbrechtile.

“Tõele au andes ei oodanud ma seda üldse, kuna mind on juba korra tunnustatud parima kolleegi tiitliga ja nominentide hulgas oli palju väärikaid kandidaate,” jäi Elbrecht tagasihoidlikuks ja lisas kolleegide kiituseks, et ilma toetava tiimita ei oleks ta seda tunnustust ilmselt pälvinud.

“Saadud tunnustuse soovin ma pühendada kahele enda jaoks väga olulisele inimesele, kes on pikka aega panustanud erialaühingu tegevusse. Staažikale hindajale Jana Kiigele, kes on meie valdkonnas paljudele ilmselt suureks eeskujuks, ja Kaia Kasele, keda kahjuks enam meiega ei ole, kuid kelle töö tulemused kestavad hindamisvaldkonnas tänaseni,” ütles Elbrecht.

Eduard Elbrecht on hindajana töötanud üle 20 aasta ning omab kinnisvarahindajate kõrgeimat ehk 7. kutsetaset. Aasta Hindaja tiitli andmisel võetakse aluseks näiteks panust kutseala arendamisse, hindaja head mainet ja osalemist ühingu tegevuses.