Member of 1Partner International
1Partner logo
www.1partner.ee

Blogi

1Partner Kinnisvaragrupp jõudis Äripäeva Kinnisvarabüroode TOPis kolmandale kohale

Meeskond, kliendid ja hinnatud kaubamärk - need on 1Partneri edu kolm peamist toetuspunkti

1Partner Kinnisvaragrupp OÜ asutaja ja partner Tanel Tarum avab ettevõtte eldulugu lähemalt ja vaatab optimismiga tulevikku, vastates järgmistele küsimustele.

1. Mis on Teie juhitavale ettevõttele toonud edu aastal 2022?

Oma äritegevuses on meil vähe põhilisi toetuspunkte - meeskond, kliendid ja hinnatud kaubamärk. Nii ongi meie edu rajatud professionaalsele meeskonnale, klientide usaldusele ja 1Partneri kaubamärgi tugevusele. Ma usun, et meie üheks tugevuseks on kinnisvaravahendusele lisaks ka arvestataval määral osalemine teistes kinnisvarasektori valdkondades, nagu ehitus, arendus ja haldus. Meid aitas ka suurima kommertskinnisvara nõustamisettevõtte JLL (Jones Lang LaSalle) ametlikuks koostööpartneriks saamine Baltikumis.

2. Kuidas on ettevõttel läinud käesolev aasta?

Juba täna võib öelda, et käesolev aasta on viimase kümnendi keerukaim, sest muutused turul on olnud märkimisväärsed. Kuigi teatav mõõnaperiood oli prognoositav, siis osaliselt on langus ikkagi tulnud hiilivalt ja ootamatult. Tänu 1Partneri tugevale tuumikule ja pikale ajaloole oleme oludega kindlasti üle keskmise hästi kohanenud, aga see ei muuda turgu kui sellist meie jaoks kuidagi lihtsamaks. Järgmisse aastasse vaatame samas lootusrikkalt, sest majandus on tsükliline ja igale langusele peaks nii järgnema ka tõus.

3. Millised on ettevõtte plaanid 2024. aastaks? Mis on suuremad väljakutsed?

Suurim väljakutse on alati inimesed: meeskonna hoidmine ühtse ja motiveerituna ning uute heade inimeste leidmine. Meie vaade on optimistlik, plaanis on alustada mitme uue arendusega - ühe neist, Tallinna kesklinna Juhkentali 14 rajatava kortermaja arenduse tegime just avalikuks ja esimesed muljed on positiivsed. Näiteks ehitussektoris on kindlasti suurimaks väljakutseks liigsete riskide vältimine, kvaliteedi säilitamine ja usaldusväärsete allhankijate kaasamine keerukamas muutuvas keskkonnas.

Allikas: Äripäev / 1Partner