1Partner logo
www.1partner.ee

Blogi

1Partner Kinnisvara hindajate kõrge tase sai taas kinnitust

1Partneri Tallinna ja Tartu kontori hindajad sooritasid edukalt kutseeksamid, millega kinnitasid oma tasemele vastavust või omandasid kõrgema kvalifikatsiooni.

“1Partner on Eesti kinnisvaraturu kõrgliigas ja selle peamine eeldus on tipptasemel meeskond, kes suudab pakkuda klientidele kvaliteetset teenust, mida usaldavad kõik kommertspangad. Sealjuures on ka väga oluline, et meie tiimi liikmed väärtustavad oma tööalaste oskuste arendamist,” ütles sel aastal ka Tallinna tuntuimaks ja hinnatuimaks bürooks tunnistatud 1Partner Kinnisvara tegevjuht Martin Vahter.

1Partner Kinnisvara Tallinna kontoris elamispindade hindamisteenuse juhina töötav kutseline hindaja Hanna Raudmäe sooritas edukalt 6. taseme korduseksami, mis on kohustuslik läbida iga 5 aasta tagant. Kinnisvara nooremhindaja Sirle Anvelt tõusis pärast edukat eksamit 6. ehk kinnisvara hindaja tasemele. Tartu kontori töötajatest sooritas 6. taseme eksami konsultant Merle Kallemaa ja 5. taseme eksami Arno Simpson.

Eksameid viib läbi Eesti Kinnisvara Hindajate Ühing, kelle väljastatud kutsetunnistused registreeritakse riiklikus kutseregistris.

1Partner on Baltimaade juhtiv kinnisvaragrupp, mille esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Riias ja Vilniuses. 1Partner grupp pakub kinnisvara vahenduse, hindamise, ehituse, arenduse, halduse ja investeeringute juhtimise teenust.