1Partner logo
www.1partner.ee

Blogi

1Partner Arendus pidas Keila kõige uuemas kortermajas sarikapidu

Keilas Vasara tn 15 asuval linna kõige kaasaegsema kortermaja ehitusplatsil on töödega jõutud katusesarikateni ja seda pidulikku hetke oli põhjust tähistada. 1Partner Arenduse rajatav 22 korteriga väike kolmekorruseline maja pakub privaatset elukeskkonda. Hoonel on kaks eraldi trepikoda. A-energiaklassiga kahe-, kolme- ja neljatoalised korterid tulevad suuruses 39,2–84,4m². Kõrgete lagedega ja maast laeni akendega ruumid on täis valgust ning avarust. Iga korteri juurde kuulub kas rõdu või terrass, korterist avanevad vaated kahte suunda.

“Keila on rahulik, roheline ja turvaline koht elamiseks. Vasara 15 kortermaja asukohas on tunda väikelinnale omast hubasust, samas on kõik eluks vajalik käe-jala juures ja ühendus Tallinnaga hea,” sõnas 1Partner Arenduse juht Erkki Ääremaa.

Hoone ehitus on kulgenud plaanipäraselt ja see valmib 2023. aasta suveks. Suur osa korteritest juba müüdud, kuid ostuhuvilistel on veel võimalik pöörduda 1Partneri maaklerite Garmen Heinsalu (mob: 505 2088, email: ) ja Allan Vanatoa (mob: 520 7288, email: ) poole.

Vaata lisaks: vasara15.ee