1Partner ettevõttest

1Partner Kinnisvara on 2004. aastal asutatud kinnisvara kompleksteenust pakkuv ettevõte.
Meie kogenud konsultandid pakuvad vahendus-, hindamis-, ehitus-, haldus- ja investeeringute juhtimise teenust.

  • Lahenduse saab nii era- kui ka äriklient
  • Meid iseloomustavad kiirus, kvaliteet ja mõõdukas hind
  • Meie missiooniks on pakkuda kinnisvaraalast kompleksteenust ületades klientide ootusi

Vahendamine – ost, müük, üür

Meie abiga saab kinnisvara müüa või anda üürile kiirelt ja kasumlikult. Samuti aitame kliendil leida sobivat objekti nii ostmiseks kui üürimiseks.

Kasutame efektiivseid turundusstrateegiaid ja –kanaleid.

Võta ühendust

Hindamine

Juhul kui soovite oma varale hindamisteenust laenutagatiseks, ettevõtte varade hindamisel või mõnel muul juhul, aitavad Teid meie kogenud spetsialistid.

Meid aktsepteerivad kõik suuremad kommertspangad ning meie atesteeritud hindajad on kantud riiklikku kohtuekspertide nimekirja.

Võta ühendust

Arendamine

1Partner Arendus on spetsialiseerunud kinnisvara arendustegevusele ja klientide kinnisvaraportfelli juhtimisele.

Teenuse raames koostatakse kinnisvara investeerimispaketid ideest lahenduseni ning teenindatakse eksisteerivaid arendusprojekte.

Võta ühendust

Haldamine

Pakume kinnisvara haldamist täislahendusena nii mõne korteriga elamutele kui ka mahukamatele elu-, äri- ja tootmishoonetele.

Meil töötavad oma ala kutsetunnistusega spetsialistid, kes mõistlikult majandades oskavad leida parimad lahendused Teie kinnisvara probleemidele.

Võta ühendust

Ehitamine

1Partner Ehitus on 2006. aastal loodud ehituse peatöövõtu firma. Viime tõrgeteta läbi kogu arendus-ehitusprotsessi alates hoonete projekteerimisest, ehitamisest kuni halduse korraldamiseni.

Vastutame kõikide töövõtuga seotud kohustuste täitmise eest ning korraldame tööd vastavalt Teie vajadustele kas peatöövõtja, projektijuhi või partnerina.

Võta ühendust