KLIENDIPÄEV 31.07
KELL 12:00-14:00!

 • Eriline maja erilistele inimestele

  LAEV’a teeb eriliseks juba tema asukoht looduse keskel, kuid siiski linnas, kõige olulise lähedal. Kool, terviserajad, vabaõhumuuseum, kaubanduskeskus oma söögikohtade, loomaaed, kontserdipaigad, jäähall jm annavad võimaluse nii puhata kui ka aktiivne olla.

  Asukoht on LAEV’a kavandamisel inspiratsiooni lähtekohaks mitte ainult kontseptsiooni ja arhitektuurse välisilme leidmisel, vaid ka kõigi siselahenduste kavandamisel.

  Taotlus oli eemalduda tavaks kujunenud standarditest nii palju kui projekt võimaldab ning piiluda raamidest välja, luues eristuvaid lahendusi. Võimendades unikaalset asukohta, on fookus viidud avarusele, valgusküllasusele ja vaadete tagamisele.

  Kõigi LAEV’a korterite laed on tavapärasest kõrgemad, ulatudes aatriumides 6-meetrini. Ka toad on tavapärasest laiemad, lisades ruumidele õhulisust ja avarust ning võimaldades neid paremini planeerida. Hoones on loomuliku valgusega trepikojad, ainulaadsed merevaated avanevad nii vannitubadest, esikutest, garderoobidest kui kõigist saunadest.

  Valgust ja avarust vääristavad ka suurejoonelised panoraamvaated, katuseakende loodud valgustunnelid ja võimalus nautida lõunapäikest ka põhjapoolsetes tubades. Et tagada hoone elanikele maksimaalselt võimalus eraldatusele, pöörasime erilist tähelepanu privaatsuse ja helikindluse tagamisele. Seetõttu on kasutusel spetsiaalseid üle 6,2 cm paksused klaaspaketid.


  - KOKO ARHITEKTID

 • KONTSEPTSIOON

  Inspiratsioon
  unikaalsest
  asukohast

  Asukoht Rocca al Mare väravas esitab väljakutse luua konkreetne aktsent – eksklusiivne, kuid samas keskkonda sobituv hoone. Ainulaadse koha ja emotsiooni edasiandmiseks on laevakontseptsioon parim lahendus. See on selge ja eristuv suund, mis toetab mereläheduse, avaruse ja tasakaalu ideed ning kajastub kõigis selle hoone detailides.

 • RÕDUD JA TERASSID

  Piiritud
  vaated

  Suurejoonelised, üle sajaruutmeetrised katuseterrassid ei ole ruumiliselt seotud ühegi konkreetse korteriga ja nii saavad katuseterrassi soetada ka need, kes elavad alumistel korrustel.

  Esmakordselt kasutasime lahendust, kus toa osaks oleval siseterrassil saab avada nii sise- kui ka välisseina ning lahendasime selle suurte, puhaste klaaspindadena.
  Nii saab siseterrassi muuta eksootiliste taimedega talveaiaks; rajada sellesse stiilne sigarituba või nautida lamamistoolis verevat päikeseloojangut Kopli lahes.

 • LAMELLID

  Motiiv mere-
  lainetusest

  Korruseid eraldavad ja fassaadi liigendavad kergelt hõljuva iseloomuga alumiiniumist lamellid jätavad mulje merelainetusest. Funktsionaalselt töötavad need aga päiksevarjestusena, säästes hoone jahutuskulusid.

 • ENERGIATÕHUSUS

  Luues homseid
  standardeid

  Hoone projekteerimisel on maksimaalne rõhk pandud energia säästlikule kasutusele. Küte on rajatud maakütte allikale ja vabajahutus toimib samuti läbi maapinnas oleva 65 aktiivvaia. Fassaadi liigendavad hõljuva iseloomuga hõbedased päikesekaitse lamellid, mis aitavad suvel jahutuseks kuluvat energiat kokku hoida kuni 20%.

  Lamellid on hoolikalt disainitud ja öisel ajal valgustatud. LAEV’a üldpindade valgustus on LED-põhine. Energiasäästlikkust toetab 3-kihilise klaasiga fassaad, mis tagab kõrge helikindluse ja soojapidavuse.

 • ROCCA AL MARE

  Siinne
  kasvupinnas
  on viljakas

  Rocca al Mare on elu- ja töökoht terviklikku keskkonda ning rahulikku elutempot hindavale inimesele. Siin leiavad Rocca al Mare kooli näol eluterve ja omanäolise kasvulava pere noorimad liikmed. Teisalt avastavad siit uusi võimalusi ja põnevaid väljakutseid ka kõige väärikama elukogemusega elanikud.

 • MEREVAADE

  Kodu, mis
  sümboliseerib
  vabadust

  Siin on koht, kus saad nii oma kodu- kui ka tööelu täielikult nautida. Siin randud paika, kus ühel pool langevad lained Rocca al Mare rannakividele ja mereõhk tuulutab mõtteid. Samal ajal elab teisel pool linn oma rutaka südame rütmis. Siin sulab metropol loodusega ning loob keskkonna, millesarnast Tallinnas ei leia.

 • AKTIIVNE ELUSTIIL

  Kõik võimalused
  aktiivseks eluviisiks

  Tasakaaluks vabadusele sörkida looduskaunitel terviseradadel võimaldab Rocca al Mare sportida moodsates spordiklubides nagu MyFitness, Teras, jäähall, Arigato ja Rocca al Mare Tennisekeskus. Kaugele ei jää ka supelrannad, kus mereäärne hingamine võimaldab lasta oma loovuse valla.

 • MAITSED

  Linnaelu hüved
  käegakatsutavas
  kauguses

  Rocca al Mare hoolitseb alati oma inimeste eest. Külluslik asum ja selle lähiümbrus pakuvad unustamatuid maitseid ka kõige nõudlikumale külastajale. LAEV’ast lühikese autosõidu kaugusel asuvad tipp-restoranid Ruccola ja Umami. LAEV’a lähedusse jääb veel suur valik toredaid söögi- ja meelelahutusasutusi, mis on pärliks ühesuguseid väärtuseid ja eluviisi hindavatele elanikele.

 • AJAVIIDE

  Kultuurse
  meelelahutuse
  vahetu lähedus

  Rocca al Mare populaarseimad meelelahutusasutused annavad sulle vabaduse valida oma päevadele sobiva sisu. LAEV’a ümbruskonda rikastavad sealhulgas Saku Suurhall koos kõigi oma võimalustega, Bowlingukeskus, Tallinna Loomaaed ja ajaloolisest hõngust pakatav Vabaõhumuuseum.