KLIENDIPÄEV 31.07
KELL 12:00-14:00!

 • Laev on suurepärane näide tasakaalust

  Arhitektuuri teeb äratuntavaks see, millist lugu hoone räägib, milline on tema asukoht ja positsioon linnas ning milliseid fassaadimaterjale on kasutatud.

  LAEV on unikaalne kõigi kolme aspekti osas. Tal on oma lugu, mis saadab inimest nii hoones sees kui ka väljas. Tal on eriline ja silmapaistev asukoht mere ääres, Rocca Al Mare alguspunktis. Tal on eristuv fassaad, milles köidavad pilku luksuslikud klaaspinnad, vaheldudes dünaamikat lisavate lamellidega.

  LAEV on suurepärane näide tasakaalust, kuidas tulevikku vaatav energiatõhus hoone on samaaegselt eksklusiivne, julge ja hoogne.

  Arendaja andis meile, arhitektidele vabad käed ellu viia nende visioon kaasaegsest eksklusiivsest hoonest, mis eristuks ning mille väärtus ajas kasvaks.

  Hoones on mõeldud iga detaili peale ning koos arendajaga kasutasime mitmeid lahendusi, mis on küll kallimad ellu viia, kuid annavad oluliselt juurde nii kinnisvara väärtusele kui ka igapäevasele elamisele või töötamisele selles majas.


  - RAIVO KOTOV,
  KOKO ARHITEKTID

 • Disainitud elu ja ruum

  LAEV on elav, dünaamiline ja iseloomuga hoone, milles ei ole ühtki juhuslikku detaili.

  Hoone sügavsinine, merepõhja aimav tonaalsus muutub, kui tuled akendes süttivad, luues hoonele täiesti uue värvuse.

  Fassaadil merelaineid meenutavad lamellid muudavad hoone välisilme eristuvaks ja liikuvaks ning on lisaks emotsiooni kandvale rollile samas ka tõhusad päikesekatted.

  KOKO arhitektide käekirja iseloomustab püüd omanäolisuse ja unikaalsuse suunas. LAEV’as läbib disain iga detaili vundamendist katuseterrassini – nii välisilmes kui ka sisekujunduses.

  Elamu üldalade sisearhitektuur on viimase detailini läbimõeldud. Maja sisemine graafika on valminud autorilahendusena graafilise disaineri Martin Lazarevi käe all. Mereteema saadab külastajaid üldkasutatavates ruumides läbivalt kogu hoones ning igal korrusel on oma sõnum ja isikupärane kujundus.

  Lazarev toob merega seotud loomad ja linnud meid ümbritsema nii koridoris, parklas kui ka panipaikades: alumistel korrustel tervitavad veealuse maailma loomad, kõrgematel aga erinevad veelinnud


  - KOKO ARHITEKTID

 • ARHITEKTUURIBÜROO

  KOKO
  arhitektid

  KOKO arhitektid on Põhja-Euroopa uue laine arhitektuuribüroodest üks kirglikumaid ja omanäolisemaid. Enam kui 15 aasta jooksul on nende portfelli kogunenud nii uusehitisi kui ka särav galerii regiooni tõelisi ajaloopärle. Bürood on kandnud just võimekus leida hoonete ning asukohtade arhetüüpe ja lugusid. Ja teha seda nii, et ei väärtustuks üksnes endine, vaid sellele unikaalse modernse vindi lisamisega sünniks arhitektuurne väärtus paljudeks sajanditeks.

  WWW.KOKOARCHITECTS.EU