Ehitamine

  • Üllar Hinno

    Tegevjuht

    +372 50 24 388
    +372 66 84 700
    yllar.hinno@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Aivo Ehala

    Projektijuht

    +372 53 406 560
    +372 66 84 700
    aivo.ehala@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Heigo Veskiväli

    Projektijuht

    +372 58 668 501
    +372 66 84 700
    heigo.veskivali@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Sibelle Aak

    Projekteerimise ja eelarvestuse projektijuht

    +372 56 804 800
    +372 66 84 700
    sibelle.aak@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Semjon Gritsenko

    Projektijuht

    +372 55 573 163
    +372 66 84 700
    semjon.gritsenko@1partner.ee

    Suhtlus по-pусски / Eesti/ in English

  • Raido Kiipsaar

    Projektijuht

    +372 50 37 085
    +372 66 84 700
    raido.kiipsaar@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / Suomeksi / in English

  • Toomas Kaaret

    Projektijuht

    +372 51 24 449
    +372 66 84 700
    toomas.kaaret@1partner.ee

    Suhtlus Eesti/ nо русский/ Suomeksi/ in English

  • Gunnar Andresson

    Objektijuht

    +372 5199 2418
    +372 668 4700
    gunnar.andresson@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English

  • Julia Tjurina

    Raamatupidaja

    +372 52 79 413
    +372 66 84 700
    julia.tjurina@1partner.ee

    Suhtlus по-pусски/ Eesti/ in English