Äärelinna korterid

  • Monika Murumets

    Kinnisvarakonsultant

    +372 5669 1060
    +372 668 4700
    monika.murumets@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски

  • Merit Kiirats

    Kinnisvarakonsultant
    Kutseline maakler

    +372 505 9122
    +372 668 4700
    merit.kiirats@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / på svenska / in English / по-pусски

  • Margus Suumann

    Kinnisvarakonsultant
    Kutseline maakler

    +372 501 0302
    +372 668 4700
    margus.suumann@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Olga Kruglova

    Kinnisvarakonsultant
    Venekeelse maaklerteenuse juht

    +372 5307 7964
    +372 668 4700
    olga.kruglova@1partner.ee

    Suhtlus по-pусски / Eesti

  • Jelena Laur

    Kinnisvarakonsultant

    +372 504 5590
    +372 668 4700
    jelena.laur@1partner.ee

    Suhtlus по-pусски / Eesti / in English

  • Maia Mardo

    Kinnisvarakonsultant

    +372 504 5679
    +372 668 4700
    maia.mardo@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / Suomeksi / in English / по-pусски

  • Katrin Ots

    Kinnisvarakonsultant

    +372 518 2318
    +372 668 4700
    katrin.ots@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Garmen Heinsalu

    Kinnisvarakonsultant

    +372 505 2088
    +372 668 4700
    garmen.heinsalu@1partner.ee

    Suhtlus Eesti/ по-pусски/ auf Deutsch/ in English

  • Oksana Vänikver

    Konsultant

    +372 5554 5135
    +372 668 4700
    oksana.vanikver@1partner.ee

    Suhtlus по-pусски/ Eesti/ in English

  • Anne Pajos

    Konsultant

    +372 501 5087
    +372 668 4700
    anne.pajos@1partner.ee

    Suhtlus Eesti/ по-pусски/ in English/ Suomeksi

  • Alar Kõre

    Kinnisvarakonsultant
    Maakler

    +372 5330 6604
    +372 668 4700
    alar.kore@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / in English / Suomeksi