Lista

Harju maakond, Vääna-Jõesuu küla, Harku vald, Almare tee 46

Tulosta

340 000 €

3 063.06 €/m2Kokonaispinta-ala 111.0 m2Huoneiden lukumäärä 4
Tekniset tiedot
Valitse:Myynti
Rekisterinumero:19801:008:0180
Tontin pinta-ala:1076.0 m2
Huoneiden lukumäärä:4
Makuuhuoneiden lukumäärä:3
Kylpuyhuoneiden lukumäärä:2
Kunto:Uusi rakennus
Omistusmuoto:Kiinteää omaisuutta
Energiamerkki:C
Rakennusmateriaali:Kivitalo
Kerros/Kerroksia: / 1

HIND LÕPLIKULT VALMISKUJUL JA VIIMISTLETUNA: 340 000 €.
HIND MÜÜES PRAEGUSES EHITUSVALMIDUSES: 285 000 €.
HETKE VALMIDUS: CA 75% (NB! PILDID ON TEHTUD VAREM JA HOONE ON JUBA ROHKEM VALMIS)
ANTUD HINNAD ON KUJUNDATUD VASTAVALT ÄSJA VORMISTATUD HINDAMISAKTILE.

KINNISTU JA HOONE

Armas ja kompaktne aastaringseks elamiseks projekteeritud käesoleval aastal valmiv maja Vääna-Jõesuus mereranna lähedases 100% eramajade elamurajoonis ootab uut head omanikku. Hoone projekteerijaks on Terav Kera. Krunt piirneb laia metsatukaga (Urgumetsa) ja on seetõttu privaatsem kui antud piirkonnas kesksema asukohaga kinnistud.

Kinnistule on jäetud ka mõni ilupuu. Tänava ja kinnistu vahele ehitatakse liugväravaga ja jalgväravaga metallpostidel puitaed. Parkimisvõimalus asub maja küljel kivisillutisel katuse all ning see on mõeldud 3-le autole. Samas paikneb ka kuur / panipaik, milles hoida aiatarvikuid ning tööriistu või millest luua hoopis armas väike lisatuba kas lastele või aiamajakese funktsiooniga. Nimelt on panipaigal ka suur aken ja maast laeni klaasidega kahepoolsed uksed! Ning lisapanipaigana saab omakorda kasutada hoopis hoonesisest tehnoruumi, mis on suure pindalaga lausa 7,4 m².

Maapinna vertikaalplaneerimisega suunatakse sademeveed hoonest ja ehitavast teest eemale. Hoone sissepääsutee on ette nähtud betoonkivist sillutiskattega. Kinnistu on projekti valmides heakorrastatud ja haljastatud. Peale ehituse valmimist hoonet ümbritsev õueala tasandatakse, vajadusel tuuakse juurde kasvupinnast ja külvatakse muru. Uued võrkpiirded rajatakse kruntide piiridele, v.a. tagaaias, kus asub kraav ja piire ehitatakse vana piirde asukohale. Almare tee äärde ehitatakse 1,5 m kõrgune hõre puitpiire, mis rajatakse kinnistu sisse, sest piiril asub olemasolev elektrikaabel.

EHITUSLIK INFO

Kogu eelprojekti saan soovi korral edastada e-kirja teel.

Hoone ehitisealune pind on 170,5 m², millest suletud netopind moodustab 111 m² ja köetav pind 105,5 m². 5,5 m² mitte-köetav pind moodustab panipaiga pindala. Eluruumide pind on hetkel projekteeritud 91,1 m², millele lisandub tehnoruumi pind 7,4 m² ja talveaia pind 12,5 m². Talvaaed on köetav ning joonistub välja ilusa klaasist toana. Lae kõrgus: 2,7 m.

Eramu on ehitatud plaatvundamendile, mis on soojustatud altpoolt vahtpolüstürooliga ja soojustus on kaetud hüdroisolatsioonikilega. Terrass toetatakse postvundamendile. Põrand on valatud monoliitsest raudbetoonist. Põrandaplaadi ja plaatvundamendi vahele on pandud lisa- soojustusekiht. Armatuurvõrgu peale on paigaldatud vesipõrandaküttetoru. Panipaiga põranda valusse põrandakütet ei ole paigaldatud. Betoonplaadile paigaldatakse vastavalt ruumi iseloomule parkett koos põrandaküttele sobiva alusvaibaga või keraamiline plaat.

MÜÜJA ON VALMIS HOONE TÄIELIKULT VALMIS EHITAMA VÕI MÜÜMA OSTJA POOLT SOOVITAVAS VALMIDUSASTMES!

Välisseinad on ehitatud puitkarkassile, mille vahe on soojustatud mineraalvillaga. Seejärel on kinnitatud sissepoole aurutõkkekile, mille vahe on soojustatud samuti mineraalvilla plaatidega. Need omakorda kaetakse kipsplaadiga ja seinad viimistletakse. Väljastpoolt on puitkarkass kaetud tuuletõkkemembraaniga, seejärel paigaldatud tuulutusliistud õhkvahe tekitamiseks ja fassaad kaetud horisontaalse laudisega.

Vahelagi ehitatakse fermi alumisele vööle. Kinnitatakse aurutõkkekile, mis seejärel kaetakse altpooltkipsplaadiga ja lagi viimistletakse. Pööningule ehitatakse käiguteed ja fermide vahe soojustatakse puistevillaga. Fermi ülemiste vööde vahele ehitatakse tuulesuunajad.

PLANEERING

Vaata ka kuulutusele lisatud põhiplaani!

Magamistube on 3, nii nende kui teiste ruumide suurused on plaanil välja toodud. Esikus ning kõikides magamistubades on korralikud sisseehitatavate riidekappide süvendid. Köök on küll avatud, kuid elutoast mõnusalt eraldatud. Köögist aga avaneb pääs avarasse talveaeda. Talveaedasid on projekteeritud üsna vähestesse eramutesse, kuid meie kliimas on see nutikas ja hubane lahendus! Elutuppa on projekteeritud soojust salvestav kamin, seetõttu on võimalik kasutada kombineeritud kütet. Olemas on saun koos pesuruumiga ning sellele lisaks veel väike tualett-vannituba. Lisaks kõigele juba mainitud suur tehnoruum ja eluruumide väline privaatsesse hoovi vaatavate akendega panipaik. Ka tulevane terrass avaneb metsatuka poole.

TEHNOSÜSTEEMID

Seda kodu kütab maasoojuspump soovi korral koostöös kaminaga, kütmine toimub vesipõrandakütte abil. Kontuure on 6. Projekteeritakse kontrollsüsteem, mis hoiab küttesüsteemi antava vee temperatuuri sõltuvalt välisõhu temperatuurist. Projekteerimisel võetakse aluseks seadmete maksimaalne lubatud müratase ruumides. Ventilatsiooniseadmena kasutatakse soojustagastiga ventilatsiooniagregaati. Soojusvahetile ehitatakse
kondensaadi äravool. Magamistubade sissepuhkekanalitele on ette nähtud paigaldada mürasummutid.

TULE JA IMETLE SEDA ARMAST ÜMBRUST, MIS ON MUUST MAAILMAST ERALDATUD KINNISE AIA JA OHTRA KÕRGHALJASTUSEGA!

See on unistuste kodu Sulle, kes hindad loodust, merd ja samas ka kõrgeid puid - mis kõik asuks veel logistiliselt väga mugavas asukohas (30 min rahulikku sõitu Tallinna Kesklinnast), siis võime garanteerida, et Sinu otsingud on lõppemas. Tule tutvuma, sest sellist maja tihti müüki ei tule.

PIIRKOND

Infrastruktuur on hästi välja arenenud, kuna Vääna-Jõesuu külla on aastaringseks elamiseks mõeldud eramuid ehitatud juba aastakümneid. Lähim kool on Vääna-Jõesuu kool, aga ka Tabasalu Muusika- ja Kunstikool, Muraste kool, Tabasalu Ühisgümnaasium, Vääna Mõisakool ja Harkujärve Põhikool. Lähim lasteaed on Vääna Mõisakooli lasteaed, kuid ka lasteaedu on Harku vallas veel mitmeid - nii riigi- kui eraomandis. Vääna-Jõesuu armsa kogukonnaelu kohta saad lisainfot ka näiteks siit: vjkselts.ee. Lähim suurem kaubandusvõrk asub Tabasalus, kuid väike kauplus ja kohvik on ka Vääna-Jõesuus olemas.

SINU IDEED JA ETTEPANEKUD OSTU-MÜÜGI TINGIMUSTE OSAS ON OODATUD!


Palun helista küsi lisa!

Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel.
Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Reklaam internetis ja lehtedes.

1Partner on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest, mille põhiteenused on:
- vahendamine
- hindamine
- haldamine
- ehitamine
- arendamine
- investeeringute juhtimine

Kogu teave meie pakkumiste ja teenuste kohta: 1partner.ee.

340 000 €

3 063.06 €/m2
Kokonaispinta-ala 111.0 m2
Huoneiden lukumäärä 4
Tekniset tiedot
Valitse:Myynti
Rekisterinumero:19801:008:0180
Tontin pinta-ala:1076.0 m2
Huoneiden lukumäärä:4
Makuuhuoneiden lukumäärä:3
Kylpuyhuoneiden lukumäärä:2
Kunto:Uusi rakennus
Omistusmuoto:Kiinteää omaisuutta
Energiamerkki:C
Rakennusmateriaali:Kivitalo
Kerros/Kerroksia: / 1

Helena-Laura Lesment

Sertifioitu kiinteistönvälittäjä

+372 512 5439
+372 66 84 700
helena-laura.lesment@1partner.ee

Viestintä Eesti / по-pусски / in English / på svenska

Katso lisäksi

Omakotitalo

340 000 €

Lisää tietoja

Uusi

Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Lagle tn - 7

Huoneiden lukumäärä

3

Tontin pinta-ala

1133.0 m2

Hinta

340000.00 €

Yhteystiedot

Angela Virak
56 640 991

Omakotitalo

419 000 €

Lisää tietoja

Uusi

Harju maakond, Tänassilma küla, Saku vald

Huoneiden lukumäärä

4

Tontin pinta-ala

20700.0 m2

Hinta

419000.00 €

Yhteystiedot

Lauri Esko
50 50 312

Omakotitalo

367 000 €

Lisää tietoja

Uusi

Harju maakond, Saue vald, Alliku küla, Uuetoa tee - 22

Huoneiden lukumäärä

5

Tontin pinta-ala

1724.0 m2

Hinta

367000.00 €

Yhteystiedot

Merit Kiirats
50 59 122

Omakotitalo

395 000 €

Lisää tietoja

Uusi

Lääne maakond, Riguldi küla / Rickul, Lääne-Nigula vald, Okka - 1

Huoneiden lukumäärä

2

Tontin pinta-ala

12118.0 m2

Hinta

395000.00 €

Yhteystiedot

Angela Virak
56 640 991

Omakotitalo

365 000 €

Lisää tietoja

Uusi

Harju maakond, Saku vald, Kiisa alevik, Männimetsa tn - 8

Huoneiden lukumäärä

6

Tontin pinta-ala

2928.0 m2

Hinta

365000.00 €

Yhteystiedot

Ville Värk
51 32 422