Tallinnan toimisto

  • Reelika Nigol

    Sihteeri
    +372 668 4700


    +372 504 6190 reelika.nigol@1partner.ee

    Viestintä Eesti/ по-русски/ in English

  • Maret Arge

    Toimiston johtaja


    +372 55 977 996 maret.arge@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Martin Vahter

    Toimitusjohtaja


    +372 51 32 543 martin.vahter@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Kirill Vigul

    1Partner Kommertsinnisvara OÜ
    Toimitusjohtaja


    +372 506 8242 kirill.vigul@1partner.ee

    Viestintä по-pусски / Eesti / in English

  • Tanel Tarum

    Yhtiökumppani


    +372 50 58 648 tanel.tarum@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / in English / Suomeksi

  • Meelis Ränk

    Toimitusjohtaja asuin


    +372 526 5302 meelis.rank@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-русски

  • Indrek Kask

    Markkinointipäällikkö


    +372 509 7603 indrek.kask@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Liis Luukas

    Kirjanpitäjä


    +372 51 929 522 liis.luukas@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

Keskustassa sijaitsevien asuntojen välitys

  • Allan Vanatoa

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 520 7288 allan.vanatoa@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / Suomeksi / in English

  • Olmer Õigus

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 5656 0460 olmer.oigus@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Liisa Kurm

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 506 8183 liisa.kurm@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Helena-Laura Lesment

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä


    +372 512 5439 helena-laura.lesment@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / in English / på svenska

  • Helen Šank

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 505 4661 helen.shank@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по русский / in english / suomeksi / på svenska

  • Maria Ganža

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 504 5590 maria.ganza@1partner.ee

    Viestintä По-русски / eesti / in English

Lähiöasunnot

  • Monika Murumets

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 5669 1060 monika.murumets@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски

  • Olga Kruglova

    Kiinteistönvälittäjä


    +372 5307 7964 olga.kruglova@1partner.ee

    Viestintä по-pусски / Eesti

  • Merit Kiirats

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä


    +372 505 9122 merit.kiirats@1partner.ee

    Viestintä Eesti / på svenska / in English / по-pусски

  • Maia Mardo

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 504 5679 maia.mardo@1partner.ee

    Viestintä Eesti / Suomeksi / in English / по-pусски

  • Garmen Heinsalu

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 505 2088 garmen.heinsalu@1partner.ee

    Viestintä Eesti/ по pусский/ auf Deutsch/ in English

  • Alar Voogla

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 5345 9884 alar.voogla@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Oksana Vänikver

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 5554 5135 oksana.vanikver@1partner.ee

    Viestintä по-pусски/ Eesti/ in English

  • Natalja Kravtšenko

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 514 3999 natalja.kravtsenko@1partner.ee

    Viestintä По-русски / eesti / in English

  • Olga Burlakova

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 554 8840 olga.burlakova@1partner.ee

    Viestintä По-русски / eesti / in English

  • Irina Šavõrina

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 524 9580 irina.savorina@1partner.ee

    Viestintä По-русски / eesti / in English

  • Helle Kärdi-Paabo

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 526 9917 helle.kardi@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / suomeksi

  • Elena Limberg

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 526 2367 elena.limberg@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / in English

  • Veera Makina-Mägi

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 5650 5935 veera.makina-magi@1partner.ee

    Viestintä По-русски / eesti / in English

  • Roman Sobtšenko

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 507 6776 roman.sobtsenko@1partner.ee

    Viestintä По-русски / eesti / in English

  • Mirje Tammaru

    Konsultti
    Junior kiinteistönvälittäjä


    +372 518 3036 mirje.tammaru@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Ele Saareleht

    Konsultti
    Junior kiinteistönvälittäjä


    +372 5693 4070 ele.saareleht@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Jekaterina Kurtšikova

    Konsultti
    Junior kiinteistönvälittäjä


    +372 503 7346 jekaterina.kurtsikova@1partner.ee

    Viestintä По-русски / eesti / in English

  • Liis Gunin

    Konsultti
    Junior kiinteistönvälittäjä


    +372 5670 0476 liis.gunin@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Triin Pukk

    Konsultti
    Junior kiinteistönvälittäjä


    +372 5688 3280 triin.pukk@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Laura Vasilevskaya

    Konsultti
    Junior kiinteistönvälittäjä


    +372 5845 4004 laura.vasilevskaya@1partner.ee

    Viestintä По-русски / eesti

Asuntojen vuokraus

  • Helen Šank

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 505 4661 helen.shank@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по русский / in english / suomeksi / på svenska

Tontit ja talot

  • Ville Värk

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä


    +372 513 2422 ville.vark@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / Suomeksi

  • Olmer Õigus

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 5656 0460 olmer.oigus@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Angela Virak

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä


    +372 566 40991 angela.virak@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Merit Kiirats

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä


    +372 505 9122 merit.kiirats@1partner.ee

    Viestintä Eesti / på svenska / in English / по-pусски

  • Katrin Ots

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä


    +372 51 82 318 katrin.ots@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Lauri Esko

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä


    +372 505 0312 lauri.esko@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Maia Mardo

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 504 5679 maia.mardo@1partner.ee

    Viestintä Eesti / Suomeksi / in English / по pусский

  • Anne Pajos

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 501 5087 anne.pajos@1partner.ee

    Viestintä Eesti/ по pусский/ in English/ Suomeksi

  • Taimi Altermann

    Konsultti
    Kiinteistönvälittäjä


    +372 5649 4119 taimi.altermann@1partner.ee

    Viestintä Eesti/ по pусский/ in English/ Suomeksi

Asuntoarviointi

  • Hanna Raudmäe

    Asuntoarvioinnin päällikkö
    Sertifioitu arvioija


    +372 58 053 384 hanna.raudmae@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Elia Vääri

    Analyytikko
    Sertifioitu arvioija


    +372 503 5941 elia.vaari@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Kristjan Timuska

    Konsultti
    Sertifioitu arvioija


    +372 512 2219 kristjan.timuska@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Ardi Johanson

    Konsultti
    Sertifioitu arvioija, taso 7


    +372 515 8341 ardi.johanson@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Annely Joa

    Konsultti
    Sertifioitu arvioija


    +372 520 7073 annely.joa@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски

  • Sirle Anvelt

    Konsultti
    Sertifioitu arvioija


    +372 5672 1391 sirle.anvelt@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Tõnis Vapper

    Konsultti
    Sertifioitu arvioija


    +372 5626 6109 tonis.vapper@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

Toimitilojen arviointi

  • Elia Vääri

    Analyytikko
    Sertifioitu arvioija


    +372 503 5941 elia.vaari@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Ardi Johanson

    Konsultti
    Sertifioitu arvioija, taso 7


    +372 51 58 341 ardi.johanson@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

Liiketeollinen osasto

  • Kirill Vigul

    1Partner Kommertsinnisvara OÜ
    Toimitusjohtaja


    +372 50 68 242 kirill.vigul@1partner.ee

    Viestintä по-pусски / Eesti / in English

  • Juha Ajakainen

    1Partner Kommertsinnisvara OÜ
    Yhtiökumppani


    +372 507 0036 juha.ajakainen@1partner.ee

    Viestintä Suomeksi / Eesti / in English

  • Aivo Hallist

    Kehityspäällikkö


    +372 501 0648 aivo.hallist@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / suomeksi / in English

  • Igo Sagri

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä


    +372 502 4800 igo.sagri@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / in English / Suomeksi

  • Olga Plitus

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä, taso 6


    +372 522 9423 olga.plitus@1partner.ee

    Viestintä по-pусски / Eesti / in English / in italiano

  • Arne Poel

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä


    +372 527 0602 arne.poel@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Silver Ojamets

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä


    +372 511 3201 silver.ojamets@1partner.ee

    Viestintä Eesti/ по-pусски/ in English/ Suomeksi

  • Leelo Ratas

    Konsultti


    +372 517 4330 leelo.ratas@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Heinike Reisin

    Konsultti


    +372 521 1291 heinike.reisin@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / in English

  • Rein Urvas

    Konsultti


    +372 505 2318 rein.urvas@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / in English

  • Ariina Süvirand

    Konsultti


    +372 503 3460 ariina.suvirand@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / in English

  • Kadri Lepik

    Konsultti


    +372 5650 0843 kadri.lepik@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Angelika Lott

    Konsultti


    +372 501 0302 angelika.lott@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / suomeksi

Liiketeollinen osasto neuvonta keskus

  • Olev-Mait Makk

    Kiinteistönvälittäjä


    +372 509 0863 olev-mait.makk@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Lauri Prei

    Sertifioitu arvioija


    +372 529 3028 lauri.prei@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / in English / Suomeksi

  • Tõnis Kõpper

    Kiinteistönvälittäjä


    +372 5558 1694 tonis.kopper@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

Investointien johtaminen

  • Erkki Ääremaa

    1Partner Arendus OÜ
    Johtava kumppani


    +372 501 6722 erkki.aaremaa@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Tanel Tarum

    1Partner Arendus OÜ
    Yhtiökumppani


    +372 50 58 648 tanel.tarum@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / in English / Suomeksi

Isännöinti

Rakennus

Tartun toimisto

    Asuinhuoneistot ja -kiinteistöt

    • Margus Kelk

      Johtaja
      Kiinteistönvälittäjä


      +372 501 5581 margus.kelk@1partner.ee

      Viestintä Eesti / in English / по-pусски

    • Mait Lange

      Konsultti
      Kiinteistönvälittäjä


      +372 520 6238 mait.lange@1partner.ee

      Viestintä Eesti / Suomeksi / по-pусски

    • Maili Gorjunova

      Konsultti
      Kiinteistönvälittäjä


      +372 5669 3773 maili.gorjunova@1partner.ee

      Viestintä Eesti / по-pусски

    • Gert Klaasen

      Konsultti
      Kiinteistönvälittäjä


      +372 516 1170 gert.klaasen@1partner.ee

      Viestintä Eesti / Suomeksi / по-pусски / in English

    • Ahto Peetso

      Konsultti
      Kiinteistönvälittäjä


      +372 5657 7607 ahto.peetso@1partner.ee

      Viestintä Eesti / по-pусски / in English

    • Merle Kallemaa

      Konsultti
      Sertifioitu kiinteistönvälittäjä


      +372 528 3254 merle.kallemaa@1partner.ee

      Viestintä Eesti / по-pусски / in English

    • Tim Korts

      Konsultti
      Sertifioitu arvioija


      +372 5326 4704 tim.korts@1partner.ee

      Viestintä Eesti / in English / по-pусски

    • Marko Kartau

      Konsultti
      Kiinteistönvälittäjä avustaja


      +372 5599 5562 marko.kartau@1partner.ee

      Viestintä Eesti / in English / suomeksi / по-pусски / auf Deutsch

    Liiketeollinen osasto

    • Margus Kelk

      Johtaja
      Kiinteistönvälittäjä


      +372 501 5581 margus.kelk@1partner.ee

      Viestintä Eesti / in English / по-pусски

    • Mait Lange

      Konsultti
      Kiinteistönvälittäjä


      +372 520 6238 mait.lange@1partner.ee

      Viestintä Eesti / Suomeksi / по-pусски

    • Gert Klaasen

      Konsultti
      Kiinteistönvälittäjä


      +372 516 1170 gert.klaasen@1partner.ee

      Viestintä Eesti / Suomeksi / по-pусски / in English

    Arviointi

    • Eduard Elbrecht

      Konsultti
      Pätevä arvioija


      +372 520 8488 eduard.elbrecht@1partner.ee

      Viestintä Eesti / по-pусски / in English

    • Arno Simpson

      Konsultti
      Sertifioitu arvioija


      +372 506 7306 arno.simpson@1partner.ee

      Viestintä Eesti/ по-pусски/ auf Deutsch

    • Merle Kallemaa

      Konsultti
      Sertifioitu arvioija


      +372 528 3254 merle.kallemaa@1partner.ee

      Viestintä Eesti / по-pусски / in English

    • Tim Korts

      Konsultti
      Sertifioitu arvioija


      +372 5326 4704 tim.korts@1partner.ee

      Viestintä Eesti / in English / по-pусски

    • Vaike-Liine Rehkalt

      Konsultti
      Sertifioitu arvioija


      +372 5396 6601 vaike-liine.rehkalt@1partner.ee

      Viestintä Eesti / in English