Tallinnan toimisto

  • Reelika Nigol

    Sihteeri

    +372 50 46 190
    +372 66 84 700
    reelika.nigol@1partner.ee

    Viestintä Eesti/ по-русски/ in English

  • Maret Arge

    Toimiston johtaja

    +372 55 977 996
    +372 66 84 700
    maret.arge@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Martin Vahter

    Toimitusjohtaja

    +372 51 32 543
    +372 66 84 700
    martin.vahter@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Tanel Tarum

    Yhtiökumppani

    +372 50 58 648
    +372 66 84 700
    tanel.tarum@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / in English / Suomeksi

  • Kirill Vigul

    Toimitusjohtaja liiketeollinen osasto

    +372 506 8242
    +372 668 4700
    kirill.vigul@1partner.ee

    Viestintä по-pусски / Eesti / in English

  • Meelis Ränk

    Toimitusjohtaja asuin

    +372 526 5302
    +372 668 4700
    meelis.rank@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-русски

  • Kristjan Kimmel

    Markkinointipäällikkö

    +372 5349 1165
    +372 668 4700
    kristjan.kimmel@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-русски

  • Liis Luukas


    Kirjanpitäjä

    +372 51 929 522
    +372 66 84 700
    liis.luukas@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Keskustassa sijaitsevien asuntojen välitys

  • Allan Vanatoa

    Konsultti

    +372 52 07 288
    +372 66 84 700
    allan.vanatoa@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / Suomeksi / in English

  • Liisa Kurm

    Konsultti

    +372 506 8183
    +372 668 4700
    liisa.kurm@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Helena-Laura Lesment

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä

    +372 51 25 439
    +372 66 84 700
    helena-laura.lesment@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / in English / på svenska

  • Maria Ganža

    Konsultti

    +372 504 5590
    +372 668 4700
    maria.ganza@1partner.ee

    Viestintä По-русски / eesti / in English

  • Lähiöasunnot

  • Monika Murumets

    Konsultti

    +372 56 691 060
    +372 66 84 700
    monika.murumets@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски

  • Merit Kiirats

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä

    +372 50 59 122
    +372 66 84 700
    merit.kiirats@1partner.ee

    Viestintä Eesti / på svenska / in English / по-pусски

  • Olga Kruglova

    Konsultti

    +372 53 077 964
    +372 66 84 700
    olga.kruglova@1partner.ee

    Viestintä по-pусски / Eesti

  • Maia Mardo

    Konsultti

    +372 50 45 679
    +372 66 84 700
    maia.mardo@1partner.ee

    Viestintä Eesti / Suomeksi / in English / по-pусски

  • Katrin Ots

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä

    +372 51 82 318
    +372 66 84 700
    katrin.ots@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Garmen Heinsalu

    Konsultti

    +372 505 2088
    +372 668 4700
    garmen.heinsalu@1partner.ee

    Viestintä Eesti/ по pусский/ auf Deutsch/ in English

  • Oksana Vänikver

    Konsultti

    +372 55 545 135
    +372 66 84 700
    oksana.vanikver@1partner.ee

    Viestintä по-pусски/ Eesti/ in English

  • Anne Pajos

    Konsultti

    +372 501 5087
    +372 668 4700
    anne.pajos@1partner.ee

    Viestintä Eesti/ по pусский/ in English/ Suomeksi

  • Natalja Kravtšenko

    Konsultti

    +372 514 3999
    +372 668 4700
    natalja.kravtsenko@1partner.ee

    Viestintä По-русски / eesti / in English

  • Lauri Esko

    Konsultti

    +372 505 0312
    +372 668 4700
    lauri.esko@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Sergei Kolesnik

    Konsultti

    +372 5342 6406
    +372 668 4700
    sergei.kolesnik@1partner.ee

    Viestintä По-русски / eesti / in English

  • Olga Burlakova

    Konsultti

    +372 554 8840
    +372 668 4700
    olga.burlakova@1partner.ee

    Viestintä По-русски / eesti / in English

  • Irina Šavõrina

    Konsultti

    +372 524 9580
    +372 668 4700
    irina.savorina@1partner.ee

    Viestintä По-русски / eesti / in English

  • Gabriel Tamm

    Junior konsultti

    +372 525 7984
    +372 668 4700
    gabriel.tamm@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Nadežda Semjonova

    Junior konsultti

    +372 5557 5096
    +372 668 4700
    nadezda.semjonova@1partner.ee

    Viestintä По-русски / in English

  • Veera Makina-Mägi

    Junior konsultti

    +372 5650 5935
    +372 668 4700
    veera.makina-magi@1partner.ee

    Viestintä По-русски / eesti / in English

  • Julija Bestšastnaja

    Junior konsultti

    +372 5346 7733
    +372 668 4700
    julija.bestsastnaja@1partner.ee

    Viestintä По-русски / eesti / in English

  • Margus Suumann

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä

    +372 50 10 302
    +372 66 84 700
    margus.suumann@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Asuntojen vuokraus

  • Helen Šank

    Konsultti

    +372 505 4661
    +372 668 4700
    helen.shank@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по русский / in english / suomeksi / på svenska

  • Getter Saidla

    Junior konsultti

    +372 5625 1242
    +372 668 4700
    getter.saidla@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Tontit ja talot

  • Ville Värk

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä

    +372 51 32 422
    +372 66 84 700
    ville.vark@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / Suomeksi

  • Angela Virak

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä

    +372 56 640 991
    +372 66 84 700
    angela.virak@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Moonika Järvela

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä

    +372 55 11 081
    +372 66 84 700
    moonika.jarvela@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски

  • Olmer Õigus

    Konsultti

    +372 56 560 460
    +372 66 84 700
    olmer.oigus@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Asuntoarviointi

  • Hanna Raudmäe

    Asuntoarvioinnin päällikkö
    Sertifioitu arvioija

    +372 58 053 384
    +372 66 84 700
    hanna.raudmae@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Ardi Johanson

    Konsultti
    Sertifioitu arvioija

    +372 515 8341
    +372 668 4700
    ardi.johanson@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Kristjan Timuska

    Konsultti
    Sertifioitu arvioija

    +372 51 22 219
    +372 66 84 700
    kristjan.timuska@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Sirle Anvelt

    Konsultti
    Sertifioitu arvioija

    +372 5672 1391
    +372 668 4700
    sirle.anvelt@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Elizabeth Kivi

    Konsultti
    Sertifioitu arvioija

    +372 5850 7954
    +372 668 4700
    elizabeth.kivi@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Mihkel Männik

    Konsultti
    Sertifioitu arvioija

    +372 5344 7317
    +372 668 4700
    mihkel.mannik@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Annely Joa

    Avustava arvioija

    +372 520 7073
    +372 668 4700
    annely.joa@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски

  • Toimitilojen arviointi

  • Jana Kiik

    Konsultti
    Sertifioitu arvioija

    +372 51 28 114
    +372 66 84 700
    jana.kiik@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Ardi Johanson

    Konsultti
    Sertifioitu arvioija

    +372 51 58 341
    +372 66 84 700
    ardi.johanson@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Liiketeollinen osasto

  • Kirill Vigul

    Toimitusjohtaja

    +372 50 68 242
    +372 66 84 700
    kirill.vigul@1partner.ee

    Viestintä по-pусски / Eesti / in English

  • Juha Ajakainen

    Osakas

    +372 50 70 036
    +372 66 84 700
    juha.ajakainen@1partner.ee

    Viestintä Suomeksi / Eesti / in English

  • Igo Sagri

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä

    +372 50 24 800
    +372 66 84 700
    igo.sagri@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / in English / Suomeksi

  • Mario Talvist

    Konsultti

    +372 52 07 790
    +372 66 84 700
    mario.talvist@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / in het Duits

  • Arne Poel

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä

    +372 52 70 602
    +372 66 84 700
    arne.poel@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Olga Plitus

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä

    +372 52 29 423
    +372 66 84 700
    olga.plitus@1partner.ee

    Viestintä по-pусски / Eesti / in English / in italiano

  • Vallo Pank

    Konsultti

    +372 533 10007
    +372 668 4700
    vallo.pank@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / in English

  • Leelo Ratas

    Konsultti

    +372 517 4330
    +372 668 4700
    leelo.ratas@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Silver Ojamets

    Konsultti
    Sertifioitu kiinteistönvälittäjä

    +372 511 3201
    +372 668 4700
    silver.ojamets@1partner.ee

    Viestintä Eesti/ по-pусски/ in English/ Suomeksi

  • Rein Urvas

    Konsultti

    +372 50 52 318
    +372 66 84 700
    rein.urvas@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / in English

  • Ariina Süvirand

    Konsultti

    +372 503 3460
    +372 668 4700
    ariina.suvirand@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / in English

  • Aivo Hallist

    Konsultti

    +372 501 0648
    +372 668 4700
    aivo.hallist@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / suomeksi / in English

  • Kadri Lepik

    Konsultti

    +372 5650 0843
    +372 668 4700
    kadri.lepik@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Liiketeollinen osasto neuvonta keskus

  • Olev-Mait Makk

    Vanhempi konsultti

    +372 509 0863
    +372 668 4700
    olev-mait.makk@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Lauri Prei

    Vanhempi konsultti
    Sertifioitu arvioija

    +372 529 3028
    +372 668 4700
    lauri.prei@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / in English / Suomeksi

  • Heinike Reisin

    Vanhempi konsultti

    +372 521 1291
    +372 668 4700
    heinike.reisin@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / in English

  • Tõnis Kõpper

    Vanhempi konsultti

    +372 5558 1694
    +372 668 4700
    tonis.kopper@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Investointien johtaminen

  • Tanel Tarum

    1Partner Advisory OÜ
    Yhtiökumppani

    +372 50 58 648
    +372 66 84 700
    tanel.tarum@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / in English / Suomeksi

  • Erkki Ääremaa

    1Partner Advisory OÜ
    Juhtiv kumppani

    +372 50 16 722
    +372 66 84 700
    erkki.aaremaa@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Raili Saska

    Projektijohtaja

    +372 53 488 842
    +372 66 84 700
    raili.saska@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / in English / in het Duits

  • Isännöinti

  • Toomas Õispuu

    Toimitusjohtaja

    +372 517 3602
    +372 668 4700
    toomas.oispuu@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / Suomeksi

  • Sulev Jaanus

    Toimitusjohtaja

    +372 51 73 604
    +372 66 84 700
    sulev.jaanus@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / Suomeksi

  • Peep Reidolf

    Isännöitsijä

    +372 51 73 605
    +372 66 84 700
    peep.reidolf@1partner.ee

    Viestintä Eesti/ по русский/ in English

  • Karmen Väinsaar

    Kirjanpitäjä

    +372 5560 9477
    +372 668 4700
    karmen.vainsaar@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / in English

  • Rakennus

  • Üllar Hinno

    Toimitusjohtaja

    +372 50 24 388
    +372 66 84 700
    yllar.hinno@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Aivo Ehala

    Projektipäällikkö

    +372 53 406 560
    +372 66 84 700
    aivo.ehala@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Sibelle Aak

    Projektipäällikkö

    +372 56 804 800
    +372 66 84 700
    sibelle.aak@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / по-pусски

  • Semjon Gritsenko

    Projektipäällikkö

    +372 55 573 163
    +372 66 84 700
    semjon.gritsenko@1partner.ee

    Viestintä по-pусски / Eesti/ in English

  • Raido Kiipsaar

    Projektipäällikkö

    +372 50 37 085
    +372 66 84 700
    raido.kiipsaar@1partner.ee

    Viestintä Eesti / по-pусски / Suomeksi / in English

  • Kaspar Trumsi

    Projektipäällikkö

    +372 5345 7631
    +372 668 4700
    kaspar.trumsi@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English / auf Deutsch

  • Sergei Borzenkov

    Projektipäällikkö

    +372 5308 9016
    +372 668 4700
    sergei.borzenkov@1partner.ee

    Viestintä По-русски / eesti

  • Karel Luiga

    Työnjohtaja

    +372 5302 4693
    +372 668 4700
    karel.luiga@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Gunnar Andresson

    Työnjohtaja

    +372 5199 2418
    +372 668 4700
    gunnar.andresson@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Veljo Kahl

    Työnjohtaja

    +372 5660 4059
    +372 668 4700
    veljo.kahl@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Kristjan Lepp

    Rakennusteknikko

    +372 5197 7582
    +372 668 4700
    kristjan.lepp@1partner.ee

    Viestintä Eesti / in English

  • Julia Tjurina

    Kirjanpitäjä

    +372 52 79 413
    +372 66 84 700
    julia.tjurina@1partner.ee

    Viestintä по-pусски/ Eesti/ in English