Tutvustus

HOONE VALMIS!

Viimsi Äritare on uus büroohoone Viimsis just Sinule, kes Sa hindad oma aega, pead lugu puhtast keskkonnast ning soovid olla oma tegemistes efektiivne!

Äritare asub Viimsis, Paadi tee 3. Mõnus asukoht annab võimaluse tulla tööle mööda kergliiklusteid jalutades, rattaga või rulluiskudega. Kes aga eelistab autot, sellel on mõnus parkida Äritare maa-aluses avaras 47 autokohaga parklas. Parkimisvõimalusi välialal pakub 59-kohaline parkla.

Hoone on 3-korruseline – I korrusel hakkavad asuma kaubandus- ja toitlustusettevõtted, II ja III korrusel erineva suurusega bürood. Väljaüüritavaid büroopindu (nende suurust ja sisu) on võimalik muuta vastavalt Sinu soovile.
Hoone pindala on 7446 m2.

Viimsi Keskuse kõrval arendatav Äritare pakub alternatiivi piirkonna ettevõtjatele, kes igapäevasest tipptunniliiklusest on tüdinenud. Äritare asukoht annab võimaluse saabuda tööle mööda kergliiklusteid jalutades, jalgrattal või rulluiskudega. Jalutades või rattaga tööle tulles parandame oma tervist ning saastame vähem ka kodukandi loodust. Kes eelistab siiski autot, saab selle mõnusalt parkida Äritare maa-alusesse avarasse parklasse. Et tagada kõikidele tööruumidele loomulik valgustus, on hoone keskele uudse lahendusena kavandatud klaaskatusega valgusšaht.

Küsi nii üüri- kui ka müügipakkumisi!