Tutvustus

Ellips Maja on 8 korruseline esinduslik ja stiilne büroohoone. Hoone asub täpselt Tallinna tuiksoonel, liiklussõlmes, kuhu on lihtne jõuda, pole vahet, millisest linnaosast liigud. A-klassi energiakulu märgisega. Maaküte tagab soodsad kütte- ja jahutuskulud, mis omakorda kajastub madalates kõrvalkuludes. Kaasaaegsetele invanõuetele vastavas hoones on kaks lifti, mis võimaldavad kiiret liikumist.

Majaga on seotud kahekorruseline parkimismaja, millest üks korrus asub maa all. Parkimiskohti on 81 autole, mis paiknevad nii maja sees kui selle ümber (kvartalis kokku >300 koha). Elektriautode laadimiskohad. Maa-alusele korrusele ehitatakse jalgrattaparkla. Selleks, et saaksid sportlikult ja värskelt oma tööpäeva alustada, oleme mõelnud ka üldkasutatavate riietus- ja pesemisruumide peale.

Ellips Maja on A klassi energiakulu märgisega. Tegemist on energiasäästliku majaga. Maaküte tagab soodsad kütte- ja jahtuskulud, mis omakorda kajastub madalates kõrvalkuludes.

Asume Tallinna kesklinna logistilises sõlmpunktis, peamiste magistraalide, bussi- ja rongipeatuste vahetus läheduses ning vaid üürikese jalutuskäigu kaugusel südalinnast.

Ellips Maja valmib 2020.a. sügisel. Naabrusesse planeeritakse ärihooned, Tervisekeskus, Tallinna lennujaam, bussijaam, tulevane rongijaam.