TUTVUSTUS

Tegemist on uuete multifunktsionaalsete kaubandus- ja kontorihoonetega Tähesaju äripiirkonnas. Tähesaju Kaksikud erinevad teistest omataolistest peamiselt selle poolest, et kaubandus- ja kontoripindade funktsionaalsust toetavad samas hoones asuvad erineva suurusega laopinnad. Uudne konseptsioon võimaldabki ettevõtetel ühendada omavahel nii lao-, kaubandus- kui ka kontoripinnad, mis hoiab kokku aega ning kuna tegu on nutimajadega, siis muutub ka igapäevane töö lihtsamaks ning tööjõu- ja kõrvalkulud vähenevad märgatavalt. Kauba väljastamiseks ja vastuvõtmiseks on rentnikutel hoone tagaküljel tänavatasapinnas asuvad laadimisuksed.

Ärihooned on esinduslikud ja peaaegu identsed, mis muudab nad kliendi jaoks veelgi silmatorkavamaks. Hoone ehitatakse ettevõtetele, kes soovivad tuua oma esinduskaupluse või äriruumid madalate kõrvalkuludega tänapäevastele pindadele.

Tähesaju Kaksikud asuvad populaarses Tähesaju Äripargis aadressidel Tähesaju tee 9 ja Tähesaju tee 11. Tähesajus asuvad kaubanduspinnad ja äripinnad, mille peamisteks märksõnadeks on läbimõeldud ruumilahendused, head parkimisvõimalused, lihtne logistika ning madalad halduskulud kauplejatele. Tugevate kaubamärkide koondumine tekitab sünergia, mis on kasulik nii firmadele kui keskust külastavatele klientidele. Täna asuvad siin juba Bauhaus, Home4You, Juku, Magaziin, Motonet, Prisma, Selver, Toyota (Elke Auto) jt tuntud kauplused ning valmimas on Hortese aianduskeskus.

Tähesaju asub Tallinna kesklinnast vaid 7 minutilise autosõidu kaugusel. Mugav parkimine ja kõigile huvitavad kauplused võimaldavad siin kogu perega mõnusalt sisseoste teha. Lasnamäe enam kui 112 000 potentsiaalset klienti ei pea Tähesajusse tulekuks kodust kaugele sõitma. Lisaks teenindab keskus ka kogu lähiümbrust: Pirita ja Merivälja piirkonda, Viimsi valda, Maardut, Kallaveret ja Muugat.