TUTVUSTUS

Kiili alevis, suurepärase logistilise asukohaga Pargi ja Vaska tänaval, on müügile tulnud efektiivsel maaküttel, funktsionaalse planeeringuga ühepereelamud!

Käesoleva elamuarenduse puhul pööratakse kaasaegse ja turvalise elukeskkonna loomisel tähelepanu eelkõige kliendi vajadustele ja nõudmistele.

Detailideni läbi mõeldud planeeringuga I korruselise eramu koosseisu kuuluvad ruumikas koridor, avatud planeeringuga avar ja valgusküllane elutuba – köök, kolm magamistuba (suurim koos garderoobiga), puhkeruum, duširuum, leiliruum, wc, vannituba/wc ja garaaž. Väljapääs päikesele avatud suurele terrassile on puhkeruumist ja suurimast magamistoast.

Suurt tähelapanu pööratakse ehituskvaliteedile, kütte- ja ventilatsioonisüsteemidele, samuti hoone soojustamisele ning avatäidetele, mis omakorda tagavad tulevikus madalad haldus- ja hoolduskulud.

Ehitatavad ridaelamud vastavad energiaklassile B.

Antud projekti puhul pakutakse kliendile juba lõpuni välja arendatud, terviklikku elukeskkonda.
Kinnistud on kolmest küljest piiritletud 3D keevispaneelaiaga, paraadaed vertikaalse värvitud laudisega puitaed. Autovärav avaneb puldist. Auto sissesõidutee ja majaesine parkimisala kaetud hoovikiviga.

Müügihind sisaldab liitumisi tsentraalse vee- ja kanalisatsioonitrassi ning elektrivõrguga, elamurajooni sisesed teed on asfaltkattega, rajatud on tänavavalgustus.

Kiili alev on turvaline ja lastesõbralik elukeskkond, kus elukoha naabruses asuvad kool, lasteaed, mänguväljakud ja Kiili valla noortekeskus. Mugava elu tagavad lähedusse jäävad kauplused, perearstikeskus, vallavalitsus ja ühistranspordipeatus.

Mitmete muusikaerialade ja kunstiõppega saab tegeleda Kiili Kunstide Koolis. Osavõttu erinevatest laulu-ja tantsuansamblitest, käsitööringidest ning harrastusteatrist pakub renoveeritud Kiili Rahvamaja.

Suurepäraseid sportimisvõimalusi pakuvad Kiili spordihall, välistaadion ja Kiili alevit Tallinna linnaga ühendav kergliiklustee.
Kurna eritasandiline ristmik tagab erinevatelt suundadelt kiire transpordiühenduse Tallinna linnaga.