TEHNILINE INFO

FASSAAD

Hoone viimistletakse erinevat tooni komposiitplaadiga ja valkjas-halli puitaluslaudisega ning beežikas-hallide prussidega, luues optilisee illusion liikuvusest. Katusekatteks on helehall valtsplekk. Katteplekid jm plekkdetailid on tsingitud plekist. Kortermaja rõdudel on karastatud ja lamineeritud klaasist rõdupiirded.

KANDEKONSTRUKTSIOON

Hoone kandeseinad laotakse betoon-õõnesplokkidest ja vahelaed monteeritakse õõnespaneelidest. Kandeseinad toetuvad monoliitbetoonist vundamenditaldmikele. Katuslagi on valmistatud puitkonstruktsioonist.

RÕDUD JA AKNAD

Korteritele paigaldatakse kolmekordse klaaspaketiga puitraamaknad. Akende raamid on beežikat-halli tooni. Tänavapoolsed aknad on kõrgendatud heliisolatsiooniga, pakkudes paremat mürasummutust.

 

KÜTE

Kõikides korterites on põrandaküte. Kasutatakse lokaalset kondensioonigaasikatelt.

SISEVIIMISTLUS

Korterite siseviimistlus tehakse vastavalt siseviimistluspaketile. Korterite seinad ning laed värvitakse ning põrandale paigaldatakse parkett, esiku põrandale keraamilised plaadid. Pesuruumide põrandatele paigaldatakse keraamilised plaadid, seinad on osaliselt plaaditud ning värvitud.

Hoone sisesed korterite uksed puitkonstruktsioonis manteluksed. Üldkasutatavate ruumide vaheuksed ja üldkasutatavad välisuksed on terasprofiilidest uksed. Hoone peasissepääsu uks on terasprofiilidest klaasistusega kahepoolne uks. Panipaikade uksed on terasraamil OSB-plaat või vineer ukselehega uksed.

Korterite lagede kõrgus on 2650mm (v.a. ripplaed).

VENTILATSIOON

Kõikides korterites on mehaanilise soojustagastiga sissepuhke-väljatõmbe ventilatsioonisüsteem.