• Neljapäev, 19. märts 2020

  Paljud meist on praegusel hetkel kodusel režiimil ning see annab võimaluse teha kodus neid asju, mille jaoks pole muidu kunagi seda õiget hetke. Selleks, et antud ajast maksimumi võtta, oleme pannud kokku nimekirja tegevustest, mis hoiavad Sind tegevuses ning aitavad tõsta ka Sinu kinnisvara väärtust!

  Tõsta mööbel ringi

  Aeg-ajalt kodus mööbli ringipaigutamine on kasulik mitmes mõttes. Ühest küljest on mööbli tõstmine füüsilise treeningu eest ning aitab kodustes oludes veidikenegi liigutada. Teisalt on mööbli ümberpaigutamine kasulik ka Sinu vaimsele tervisele. Erinevate uuringute põhjal aitab mööbli ringipaigutamine tõsta tuju ning annab lisaenergiat. Väikesed muudatused võivad visuaalselt kaasa tuua aga suure muutuse ning selle asemel, et asendada vana mööbel uuega, piisab tihti vaid olemasoleva mööbli ümberpaigutamisest.

  Elutoa paigutus enne ja pärast

   

  Korista kappe

  Praegune aeg on ideaalne kappide ja sahtlite koristamiseks. Võta ette mõni vana kummut või oma riidekapp ning hakka sorteerima! Päris kindlalt avastad märkimisväärse koguse riideid või muid asju, mida Sul pole vaja ning mille olemasolu Sa isegi ei mäletanud. Vanad riided, tšekid, katkised mobiiltelefonid koguvad tolmu ning võtavad asjatult ruumi. Samas leiad kindlasti ka asju, mis on täiesti töökorras ning mis on kasutuskõlblikud. Pane need asjad kõrvale ning vii need kas taaskasutusse või müü mõnes kauplemisportaalis maha. Nii saad oma kodus ruumi juurde ning võid teenida ka veidi lisaraha.

  Tee pisiremonti

  Tubane aeg on suurepärane võimalus kodus lõpuks remonti teha. Loomulikult ei tähenda see automaatselt vannitoaplaatide vahetamist või kogu küttesüsteemi ümbertegemist, kuid lihtsa vaevaga on võimalik ära parandada kõik need pisiasjad, mis muidu Sind igapäevaselt häirivad. Nii võid näiteks lahtiolevad liistud uuesti seina külge kinnitada, viltu vajunud kardinapuud uuesti paika panna või miks mitte seintel väiksemaid värviparandusi teha. Lisaks positiivsele emotsioonile tõstad nii ka oma kinnisvara väärtust!

  Kapiuste parandamiseks piisab vaid kruvikeerajast!

   

  Otsi inspiratsiooni blogidest ja Pinterestist

  Kui mööbli ümberpaigutamisest ning pisiremondist jäi väheks, siis tasub otsida inspiratsiooni erinevatest interjööriblogidest või Pinterestist. Loe, uudista ning salvesta põnevaid ideid, et neid ise järgi teha! Nii saad häid nippe ja nõuandeid mida ka oma kodus proovida.