• Kolmapäev, 04. mai 2022

    1Partner Ehitus alustas Nõmme südames, aadressil Jaama tn 6, uue büroopindadega kortermaja ehitust. Töö tellijaks on Nõmmekeskuse Kodu OÜ hoone valmib 2023. aasta sügisel.

    Rajatav hoone on äripindadega kortermaja ning neljakorruselisesse majja tuleb kokku 6 äripinda ja 16 kahe-, kolme- ja neljatoalist korterit, millest mõned on veel saadaval. Maja netopinna suuruseks on 2377 ruutmeetrit.

    1Partner Ehitus on ehituse peatöövõtu firma, mis kuulub rahvusvahelisse 1Partner kinnisvaragruppi. Pakume terviklikku ehitusteenust ideest teostuseni. Juba rohkem kui 16 aastat aitame klientidel viia ellu oma visioone, teostades professionaalselt kõiki ehitusprotsessi etappe. Meie eesmärk on olla kliendile tugeva meeskonnaga usaldusväärne partner. 1Partner Ehitus on rajanud või renoveerinud muuhulgas tipprestoranid NOA, Tuljak ja Mon Repos. Samuti Noblessneris asuvad ajaloolised Shishi, Põhjala Pruulikoja, Jahtklubi ning Kai kunstikeskuse esindushooned. 1Partner Ehitus on Muinsuskaitseameti aastapreemia nominent oma Staapli 10 objektiga ja käesoleval hetkel renoveerib lisaks teistele objektidele ikoonilist Lillepaviljoni.