Tallinna büroo

  • Brith Juhanson


    Sekretär

    +372 50 46 190
    +372 66 84 700
    brith.juhanson@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Maret Arge


    Büroo juhataja

    +372 55 977 996
    +372 66 84 700
    maret.arge@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Martin Vahter


    Tegevdirektor

    +372 51 32 543
    +372 66 84 700
    martin.vahter@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Tanel Tarum


    Partner

    +372 50 58 648
    +372 66 84 700
    tanel.tarum@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / in English / Suomeksi

  • Liis Luukas

    Lapsepuhkusel
    Raamatupidaja

    +372 51 929 522
    +372 66 84 700
    liis.luukas@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English

  • Kristi Kiri


    Raamatupidaja

    +372 50 90 808
    +372 66 84 700
    kristi.kiri@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English

Kesklinna korterid

  • Allan Vanatoa

    Kinnisvarakonsultant
    Maakler

    +372 52 07 288
    +372 66 84 700
    allan.vanatoa@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / Suomeksi / in English

  • Liisa Kurm

    Kinnisvarakonsultant
    Maakler

    +372 50 68 183
    +372 66 84 700
    liisa.kurm@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Helena-Laura Lesment

    Kinnisvarakonsultant
    Kutseline maakler

    +372 51 25 439
    +372 66 84 700
    helena-laura.lesment@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / in English / på svenska

Äärelinna korterid

  • Monika Murumets

    Kinnisvarakonsultant
    Maakler

    +372 56 691 060
    +372 66 84 700
    monika.murumets@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски

  • Merit Kiirats

    Kinnisvarakonsultant
    Kutseline maakler

    +372 50 59 122
    +372 66 84 700
    merit.kiirats@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / på svenska / in English / по-pусски

  • Margus Suumann

    Kinnisvarakonsultant
    Kutseline maakler

    +372 50 10 302
    +372 66 84 700
    margus.suumann@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Olga Kruglova

    Kinnisvarakonsultant
    Venekeelse maaklerteenuse juht

    +372 53 077 964
    +372 66 84 700
    olga.kruglova@1partner.ee

    Suhtlus по-pусски / Eesti

  • Jelena Laur

    Kinnisvarakonsultant
    Maakler

    +372 50 45 590
    +372 66 84 700
    jelena.laur@1partner.ee

    Suhtlus по-pусски / Eesti / in English

  • Maia Mardo

    Kinnisvarakonsultant
    Maakler

    +372 50 45 679
    +372 66 84 700
    maia.mardo@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / Suomeksi / in English / по-pусски

  • Katrin Ots

    Kinnisvarakonsultant
    Maakler

    +372 51 82 318
    +372 66 84 700
    katrin.ots@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Annely Joa

    Kinnisvarakonsultant
    Maakler

    +372 52 07 073
    +372 66 84 700
    annely.joa@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски

  • Garmen Heinsalu

    Kinnisvarakonsultant
    Maakleri assistent

    +372 50 52 088
    +372 66 84 700
    garmen.heinsalu@1partner.ee

    Suhtlus Eesti/ по-pусски/ auf Deutsch/ in English

  • Oksana Vänikver

    Kinnisvarakonsultant
    Maakleri assistent

    +372 55 545 135
    +372 66 84 700
    oksana.vanikver@1partner.ee

    Suhtlus по-pусски/ Eesti/ in English

  • Saveliin Kalur

    Kinnisvarakonsultant
    Maakleri assistent

    +372 50 10 648
    +372 66 84 700
    saveliin.kalur@1partner.ee

    Suhtlus Eesti/ по-pусски

  • Anne Pajos

    Kinnisvarakonsultant
    Maakleri assistent

    +372 50 15 087
    +372 66 84 700
    anne.pajos@1partner.ee

    Suhtlus Eesti/ по-pусски/ in English/ Suomeksi

Üürimine

  • Helen Shank

    Kinnisvarakonsultant
    Maakler

    +372 50 54 661
    +372 66 84 700
    helen.shank@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / in English / Suomeksi / på svenska

Maad ja majad

  • Ville Värk

    Kinnisvarakonsultant
    Kutseline maakler

    +372 51 32 422
    +372 66 84 700
    ville.vark@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / Suomeksi

  • Angela Virak

    Kinnisvarakonsultant
    Kutseline maakler

    +372 56 640 991
    +372 66 84 700
    angela.virak@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Olmer Õigus

    Kinnisvarakonsultant
    Maakler

    +372 56 560 460
    +372 66 84 700
    olmer.oigus@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Moonika Järvela

    Kinnisvarakonsultant
    Kutseline maakler

    +372 55 11 081
    +372 66 84 700
    moonika.jarvela@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски

  • Silva Rahnel

    Kinnisvarakonsultant
    Maakler

    +372 50 25 181
    +372 66 84 700
    silva.rahnel@1partner.ee

    Suhtlus Eesti/ по-pусски

Hindamine

  • Marje Kolmar

    Kutseline hindaja
    Elamispindade hindamise juht

    +372 50 74 682
    +372 66 84 700
    marje.kolmar@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / in English

  • Jana Kiik

    Lapsepuhkusel
    Hindamisgrupi juht

    +372 51 28 114
    +372 66 84 700
    jana.kiik@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Kristi Sammal

    Kommertskinnisvara hindaja
    Kutseline hindaja

    +372 51 13 151
    +372 66 84 700
    kristi.sammal@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English

  • Kristjan Timuska

    Kinnisvarakonsultant
    Kutseline hindaja

    +372 51 22 219
    +372 66 84 700
    kristjan.timuska@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Priit Rauk

    Kinnisvarakonsultant
    Kutseline hindaja

    +372 52 22 075
    +372 66 84 700
    priit.rauk@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Ardi Johanson

    Kinnisvarakonsultant
    Kutseline hindaja

    +372 51 58 341
    +372 66 84 700
    ardi.johanson@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Hanna Raudmäe

    Kinnisvarakonsultant
    Kutseline hindaja

    +372 58 053 384
    +372 66 84 700
    hanna.raudmae@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English

Kommertskinnisvara

  • Kirill Vigul


    Tegevjuht

    +372 50 68 242
    +372 66 84 700
    kirill.vigul@1partner.ee

    Suhtlus по-pусски / Eesti / in English

  • Juha Ajakainen


    Partner

    +372 50 70 036
    +372 66 84 700
    juha.ajakainen@1partner.ee

    Suhtlus Suomeksi / Eesti / in English

  • Igo Sagri

    Konsultant
    Kutseline maakler

    +372 50 24 800
    +372 66 84 700
    igo.sagri@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / in English / Suomeksi

  • Mario Talvist


    Konsultant

    +372 52 07 790
    +372 66 84 700
    mario.talvist@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / in het Duits

  • Arne Poel

    Konsultant
    Kutseline maakler

    +372 52 70 602
    +372 66 84 700
    arne.poel@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Leelo Ratas

    Konsultant

    +372 51 74 330
    +372 66 84 700
    leelo.ratas@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски / Suomeksi

  • Olga Plitus

    Konsultant
    Kutseline maakler

    +372 52 29 423
    +372 66 84 700
    olga.plitus@1partner.ee

    Suhtlus по-pусски / Eesti / in English / in italiano

  • Gerol Silkin


    Konsultant

    +372 55 520 222
    +372 66 84 700
    gerol.silkin@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / Suomeksi / in English / по-pусски

  • Vallo Pank


    Investeeringud

    +372 53 310 007
    +372 66 84 700
    vallo.pank@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / in English

  • Erik Kallas


    Konsultant

    +372 50 15 413
    +372 66 84 700
    erik.kallas@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English

  • Tiina Laura Kimmel


    Konsultant

    +372 50 77 422
    +372 66 84 700
    tiinalaura.kimmel@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Eglit Aguraiuja


    Konsultant

    +372 50 35 941
    +372 66 84 700
    eglit.aguraiuja@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / in English

  • Rein Urvas


    Konsultant

    +372 50 52 318
    +372 66 84 700
    rein.urvas@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / in English

  • Silver Ojamets


    Konsultant

    +372 51 13 201
    +372 66 84 700
    silver.ojamets@1partner.ee

    Suhtlus Eesti/ по-pусски/ in English/ Suomeksi

  • Ainar Haavistu

    Konsultant
    Kutseline maakler

    +372 50 70 299
    +372 66 84 700
    ainar.haavistu@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / in English

  • Olga Ossoblivets


    Konsultant

    +372 50 33 460
    +372 66 84 700
    olga.ossoblivets@1partner.ee

    Suhtlus по-pусски / Eesti /in English

Investeeringud ja nõustamine

  • Erkki Ääremaa

    1Partner Advisory OÜ
    Juhtiv partner

    +372 50 16 722
    +372 66 84 700
    erkki.aaremaa@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Tanel Tarum

    1Partner Advisory OÜ
    Partner

    +372 50 58 648
    +372 66 84 700
    tanel.tarum@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / in English / Suomeksi

  • Raili Saska


    Ehituse projektijuht

    +372 53 488 842
    +372 66 84 700
    raili.saska@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / in English / in het Duits

Haldamine

Ehitamine

  • Üllar Hinno


    Tegevjuht

    +372 50 24 388
    +372 66 84 700
    yllar.hinno@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Aivo Ehala


    Projektijuht

    +372 53 406 560
    +372 66 84 700
    aivo.ehala@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Heigo Veskiväli


    Projektijuht

    +372 58 668 501
    +372 66 84 700
    heigo.veskivali@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Igor Maalinn


    Objektijuht

    +372 51 59 091
    +372 66 84 700
    igor.maalinn@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / Suomeksi

  • Sibelle Aak


    Projekteerimise ja eelarvestuse projektijuht

    +372 56 804 800
    +372 66 84 700
    sibelle.aak@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / in English / по-pусски

  • Semjon Gritsenko


    Projektijuht

    +372 55 573 163
    +372 66 84 700
    semjon.gritsenko@1partner.ee

    Suhtlus по-pусски / Eesti/ in English

  • Igor Ikonnikov


    Objektijuht

    +372 53 463 411
    +372 66 84 700
    igor.ikonnikov@1partner.ee

    Suhtlus по-pусски / Eesti/ in English

  • Raido Kiipsaar


    Projektijuht

    +372 50 37 085
    +372 66 84 700
    raido.kiipsaar@1partner.ee

    Suhtlus Eesti / по-pусски / Suomeksi / in English

  • Julia Tjurina


    Raamatupidaja

    +372 52 79 413
    +372 66 84 700
    julia.tjurina@1partner.ee

    Suhtlus по-pусски/ Eesti/ in English